Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Związek Amp Futbol Polska
Zakończyła działalność
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
533 982 629
Adres rejestrowy
Ulica
Remiszewska 14
Kod pocztowy
03-550
Miejscowość
Warszawa-Targówek
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Targówek
Dane rejestrowe
Forma prawna
Związek sportowy
KRS
0000633569
REGON
36524367100000
NIP
524-28-07-200
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Naszym celem jest promocja i organizacja rozgrywek ampfutbolu w Polsce.

Amp Futbol - piłka nożna osób po amputacjach. Amp Futbol to bardzo dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportu. Obecnie uprawiana jest w ponad 35 krajach, do których stale dołączają nowe. Co roku odbywają się międzynarodowe turnieje tej odmiany piłki nożnej. W Mistrzostwach Świata rozgrywanych w 2010 roku w Argentynie wzięło udział 18 reprezentacji, a mecz finałowy gospodarzy z Uzbekistanem obserwowało 10 000 kibiców. W Turcji, USA, Anglii, Salwadorze czy Brazylii istnieją nawet całe rozgrywki ligowe piłkarzy po amputacjach. Dyscyplina ta została uznana przez FIFA i prawdopodobnie niedługo dołączy do dyscyplin paraolimpijskich. Nazwy używane w innych krajach to Amp Soccer (USA), Amputee Football (Anglia), Futbol de Amputados…

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
03.04.2017
Reprezentacja Polski w ampfutbolu od dwóch lat intensywnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy, które odbędą się już w październiku w Turcji. W najbliższą sobotę i niedzielę biało-czerwoni rozegrają wyjazdowe mecze z Włochami, które będą ważnym etapem przygotowań do EURO 2017.
Publicystyka
02.07.2018
Amp Futbol Polska i Miasto Kraków chcą zorganizować EURO 2020! Miasto Kraków wspólnie ze Stowarzyszeniem Amp Futbol Polska ogłosiło swoją kandydaturę do organizacji Mistrzostw Europy Amp Futbol w 2020 roku!
Publicystyka
01.10.2018
Niesamowite emocje towarzyszyły finałowemu turniejowi Amp Futbol Ekstraklasy sezonu 2018. Kluby do ostatniego meczu walczyły o tytuł Mistrza Polski i miejsce w Lidze Mistrzów, w której na Polaków czekają już takie marki, jak angielski Everton FC czy irlandzki Cork City. Zawodnicy wszystkich drużyn do końca walczyli również o miejsca w kadrze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata, które rozpoczną się w Meksyku już 27 października.

Obszary działań i ich odbiorcy

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele pożytku publicznego
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej