Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak chronić dane osobowe w Twoim stowarzyszeniu, fundacji? Dowiedz się więcej o RODO. Zamów praktyczny poradnik PDF

Fundacja Aktywizacji i Integracji
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
531 625 912
Adres rejestrowy
Ulica
Kościuszki 2
Kod pocztowy
86-170
Miejscowość
Nowe
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
świecki
Gmina
Nowe
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000631026
REGON
36527358300000
NIP
5592044671
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundację tworzy grupa osób, wizjonerzy nie zgadzający się z obecnym stanem rzeczy, w którym niedoskonałe narzędzia państwa socjalnego pogrążają w maraźmie, edukacyjnym chaosie, oraz kulcie bezczynności kolejne pokolenia. Doświadczenia realizatorów oraz komentatorów polityki społecznej, przedsiębiorców , działaczy NGO, zobowiązują nas do podejmowania działań mających na celu jakościową poprawę rzeczywistości. Do działania determinuje nas codzienność zdarzeń, nieprzewidywalność systemu oraz wszechogarniający populizm. Głęboko wierzymy, że naszymi działaniami , będziemy mogli udowadniać, że zmiana jakościowa w obszarze edukacji, aktywizacji i integracji jest możliwa. Mamy nadzieję, że dobre praktyki staną się dla innych inspiracją i czytelnym sygnałem, że jednak „udaje się coś zmienić”.

W szczególności działania dedykujemy dzieciom i młodzieży w warstwie edukacyjnej, osobom doświadczającym długotrwałego wykluczenia społecznego i zawodowego w warstwie edukacyjnej i aktywizacyjnej oraz przedsiębiorcom w warstwie konsolidacyjnej. Ideą , która przyświeca nam w działaniach jest nade wszystko integracja osób i środowisk na rzecz lokalnej zmiany jakościowej.

Fundacja jest ciałem niezawisłym, nie uzależnionym od żadnego środowiska politycznego, samorządowego, czy religijnego. Chcemy realizować nasze działania w relacjach partnerskich z wszystkimi interesariuszami, którym , podobnie jak nam zależy na jakości w podejmowanych działaniach.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej