Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
601 401 517
Adres rejestrowy
Ulica
Omulewska 19
Kod pocztowy
04-128
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000630706
REGON
36509649000000
NIP
521-37-43-928
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Tak
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem Fundacji jest działalność edukacyjno - kulturalno - wychowawcza na rzecz podopiecznych dzieci i młodzieży pochodzących z najbiedniejszych rejonów Warszawy, wsparcie potrzebujących rodzin oraz starszych, samotnych osób.

Nasze działania

Dom Św. Mikołaja
Dom Św. Mikołaja otacza opieką 15 dzieci w wieku 7-12 lat, pochodzących z ubogich i dysfunkcyjnych, praskich rodzin. Ideą domu Św. Mikołaja jest przywrócenie utraconego dzieciństwa oraz stworzenie naszym młodym podopiecznym drugiego domu, w którym będą mogły czuć się bezpieczne i szczęśliwe, odkryć pasje i zainteresowania, nauczyć się różnych form spędzania wolnego czasu, nadrobić zaległości rozwojowe, podwyższyć swoją samoocenę. Dzięki stworzeniu ciepłej i domowej atmosfery, dzieci zyskują pewność siebie oraz wiarę w swoje możliwości. Do Domu Św. Mikołaja oczekuje na swoich domowników codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 13:00- 19:00.

Dom Pawła
Dom Pawła jest domem dla 18 młodzieży od 12 roku życia. Ideą domu jest stworzenie bezpiecznego, domowego zacisza, w którym nasza młodzież będzie mogła się rozwijać, poznawać świat, odkrywać siebie oraz innych ludzi. Młodzież uczestniczy w rajdach, biwakach, wyprawach wspinaczkowych, kajakowych, rowerowych, spotkaniach z filmem, zajęciach edukacyjnych, jak również codziennie dba o dom i potrafi samodzielnie przygotować obiad dla całej drużyny Pawłowców. Owocem ciepła, przyjaźni i życzliwości pedagogów oraz konsekwentnego oddziaływania wychowawczego są wielkie zmiany naszych podopiecznych w ich funkcjonowaniu społecznym: młodzież staje się coraz bardziej samodzielna, ufna, otwarta oraz przepełniona pasją i zainteresowaniami.
Uczestnikami Domu Pawła jest młodzież, która wcześniej była pod opieką Domu Św. Mikołaja.
Dom Pawła oczekuje na swoich domowników codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-19:00.

Bawalnia dla dorosłych
Raz w tygodniu organizujemy spotkania dla starszych, samotnych osób, które mają ochotę spędzić czas w towarzystwie innych, porozmawiać oraz wciąż udział w warsztatach i spotkaniach na różne tematy. Z radością obserwujemy emocje, jakie towarzyszą spotkaniom, zawiązywanie się przyjaźni oraz otwieranie się na to co nowe.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
02.11.2018
Od prawie trzydziestu lat pracuje z dziećmi i dla dzieci, bo są mistrzami życia. Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła ma charakter domu rodzinnego. Zawsze jest w nim osoba, która czeka na wracające ze szkoły dzieci.
Ogłoszenia
06.07.2021
Warszawa
Organizacja oferuje pracę, współpracę
Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła to silnie rozwijająca się organizacja z wieloletnim doświadczeniem w obszarze pomocy dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych. Fundacja od poniedziałku do piątku prowadzi dom dzienny na warszawskiej Pradze, dla dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących wsparcia, zmagających się z problemami ekonomicznymi, uzależnieniami, przemocą i wieloma innymi.
Ogłoszenia
06.07.2021
Kamionka
Organizacja oferuje pracę, współpracę
Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła to rozwijająca się organizacja z wieloletnim doświadczeniem w obszarze pomocy dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych, dla których prowadzi dzienne domy wsparcia. W związku z otwarciem nowego domu dla dzieci Fundacja zatrudni pasjonatę dzieci - charyzmatycznego pedagoga do prowadzenia świetlicy w Kamionce w woj. lubelskim. Praca od 8 sierpnia.
Reklama

Oddziały, koła, placówki

Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej