Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Polak Pomaga
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Botaniczna 8
Kod pocztowy
60-586
Miejscowość
Poznań
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Poznań
Gmina
Poznań
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000628321
REGON
36495471400000
NIP
781-19-30-995
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Polak Pomaga to inicjatywa działająca na zasadach crowdfundingu. Wejdź na PolakPomaga.pl i dowiedz się więcej!

Jesteśmy zespołem młodych, zaangażowanych ludzi, którzy swoje wieloletnie doświadczenie w crowdfundingu postanowili wykorzystać najlepiej, jak się da - niosąc pomoc innym! Tworząc platformę PolakPomaga.pl chcemy dać możliwość zarówno zbiórki funduszy, jak i wspierania inicjatyw charytatywnych. Zakres oferowanej przez nas pomocy jest ogromny, od zbiórki na sprzęt medyczny, po zaopatrzenie ortopedyczne, operacje i wszystko to, co przyczynia się do poprawy i ratowania życia, zarówno ludzi, jak i zwierząt!

Na czym polega charytatywny crowdfunding?
Potrzebujący startuje z kampanią na portalu PolakPomaga.pl (założenie profilu trwa zaledwie kilka minut!), opisuje swoją potrzebę/cel na jaki chce uzbierać środki, po czym pozyskuje je od internautów, którzy chcą go finansowo wesprzeć. Każdy, kto pragnie udzielić pomocy, może wejść na PolakPomaga.pl, przeglądać bieżące projekty i dokonać wpłaty na wybrany przez siebie cel.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej