Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Polski Zespół Humanitarny

Fundacja Polski Zespół Humanitarny
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Żegiestów 29
Kod pocztowy
33-370
Miejscowość
Żegiestów
Województwo
małopolskie
Powiat
nowosądecki
Gmina
Muszyna
Adres biura
Ulica
Reymonta 20 lok. 39
Kod pocztowy
30-059
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000626174
REGON
36494023800000
NIP
734-35-40-998
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Polski Zespół Humanitarny jest fundacją działającą na rzecz ratowania życia, zdrowia i godności osób potrzebujących, zwłaszcza z obszarów dotkniętych skutkami kryzysów humanitarnych. Organizujemy i niesiemy pomoc najuboższym, osobom zmagającym się z wykluczeniem społecznym, ofiarom konfliktów zbrojnych, epidemii i klęsk żywiołowych.

Nasza fundacja została oficjalnie powołana do życia w lipcu 2016 roku z inicjatywy grupy osób, które połączyła potrzeba niesienia pomocy innym ludziom. Część z nas ma wieloletnią praktykę w prowadzeniu działań humanitarnych, inni dopiero zdobywają doświadczenia w tym wymagającym sektorze.

Naszą misją jest niesienie pomocy humanitarnej i rozwojowej oraz prowadzenie programów społecznych i edukacyjnych. Działamy tam, gdzie spotykamy się z biedą strukturalną i społeczną, na obszarach objętych konfliktem oraz tam, gdzie migrują ludzie obawiający się prześladowań w swoim kraju pochodzenia, zagrożenia życia, zdrowia lub wolności.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i wypadków losowych
pomoc humanitarna, rozwojowa
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej