Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Północniaki - Ogólnopolska Fundacja Na Rzecz Ochrony Zwierząt

Północniaki - Ogólnopolska Fundacja Na Rzecz Ochrony Zwierząt
Logo 1,5%
Tej organizacji możesz przekazać 1,5% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
607 524 509
Adres rejestrowy
Ulica
Graniczna 42
Kod pocztowy
58-560
Miejscowość
Jelenia Góra
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Jelenia Góra
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000625724
REGON
36482303000000
NIP
6112767187
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Tak
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Zajmujemy się pomaganiem i ratowaniem opuszczonych, samotnych i niechcianych Hasiorków. Jesteśmy czułe na wszelką krzywdę, ból i cierpienie tych pięknych często niedocenianych psów północy.

Obszar działania

Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski, zabieramy Husky ze schronisk z różnych zakątków kraju. Jeździmy interwencyjnie zabierając chore, ledwo żywe, zagłodzone, przepełnione bólem i cierpieniem. Zabieramy je z pól, lasów i gospodarstw rolnych, wycieńczone i bezsilne. Często wiszące na łańcuchach lub patrzące przeraźliwie smutnym wzrokiem zza krat.

Opieka

Szukamy Domów Tymczasowych, karmimy, leczymy, umieszczamy w klinikach gdzie zespoły lekarskie walczą z parwowirozą, nosówką, babeszjozą. Lekarze składają połamane nogi i leczą ropiejące rany naszych podopiecznych. Nigdy się nie zastanawiamy się czy zabrać… zawsze zabieramy nie bacząc na koszty, a one są ogromne. Transporty, kliniki, gabinety, leczenie, karma, szczepienia, sterylizacje i kastracje – to wszystko kosztuje. Do tego dochodzi utrzymanie psów w hotelach, gdy nie ma już miejsc w naszych domach tymczasowych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
ochrona zwierząt
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej