Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Fundacja Olimp Life
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
14 680 32 00
Adres rejestrowy
Ulica
Nagawczyna 109C
Kod pocztowy
39-200
Miejscowość
Nagawczyna
Województwo
podkarpackie
Powiat
dębicki
Gmina
Dębica
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000618702
REGON
36446671300000
NIP
872-24-13-603
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2019
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja OLIMP LABS została powołana do życia w maju 2016 roku przez firmę Olimp Labs, jako osobna organizacja do realizowania działań społecznych firmy. Pomysł założenia Fundacji zrodził się w wyniku, coraz częściej pojawiających się nagłych i nieszczęśliwych zdarzeń losowych dotykających całe rodziny.

Istotą aktywności Fundacji jest działalność charytatywna oraz pomoc społeczna. Fundacja OLIMP LIFE działa jako Organizacja Pożytku Publicznego (KRS 0000618702), zajmuje się budowaniem systemów wsparcia dla rodzin w tym pracowników grupy kapitałowej Olimp Labs i ich rodzin, którzy zmagają się z chorobą czy niepełnosprawnością, lub którzy wskutek nieszczęśliwych czy tragicznych zdarzeń utracili dorobek całego życia, bądź znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Choroba to dla wielu polskich rodzin dramat nie tylko w wymiarze emocjonalnym, ale i materialnym. Specjalistyczne leczenie, nowoczesne środki farmaceutyczne czy skomplikowane zabiegi operacyjne wiążą się z kosztami, które często przekraczają finansowe możliwości rodzin.

Fundacja Olimp Life ma na celu wspomaganie rodzin, które bez pomocy nie mają szans na podjęcie kroku do walki o powrót do normalnego funkcjonowania i życia. 

Jeżeli znasz kogoś kto potrzebuje wsparcia i pomocy, a sam pierwszy nie wyciągnie po nią ręki. Zgłoś go wypełniając formularz, my spróbujemy do niego dotrzeć. Wspólnie możemy zdziałać więcej.

Każda prośba rozpatrywana jest indywidualnie, dokładnie weryfikowana, wszyscy ubiegający się o pomoc otrzymują odpowiedź.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej