Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl
Fundacja Benefit Systems
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Plac Europejski 2
Kod pocztowy
00-844
Miejscowość
Warszawa-Wola
Województwo
Mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenia
KRS
0000607140
REGON
36396116100000
NIP
522-30-57-494
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Benefit Systems powstała z chęci niesienia pomocy dzieciom i młodzieży w Polsce znajdującym się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Staramy się pomagać dzieciom z pieczy zastępczej, czyli wychowankom państwowych i rodzinnych domów dziecka - wspierać ich start w dorosłość, potrzebę samorozwoju i chęć do zdobywania wiedzy. Angażujemy się również w inicjatywy na rzecz poprawy losu dzieci krzywdzonych oraz dzieci chorych i niepełnosprawnych.

Realizując projekty Fundacji, staramy się, w miarę możliwości, docierać do beneficjentów zarówno ze wsparciem psychologicznym poprzez np. warsztaty, grupy wsparcia czy świetlice terapeutyczne jak i wsparciem finansowym, organizując doszkalanie zawodowe, stypendia dla studentów, wyjazdy wakacyjne i remonty mieszkań dla usamodzielniającej się młodzieży.

Zależy nam, by docierać ze wsparciem do osób potrzebujących w sposób jak najbardziej bezpośredni. Chcemy, by nasze projekty niosły za sobą nie tylko pomoc materialną, ale także pozytywną zmianę społeczną dla jak największej grupy dzieci i młodzieży. Jednocześnie chętnie współpracujemy z doświadczonymi partnerami - fundacjami i organizacjami - których cele działań i wyznawane wartości są zbieżne z naszymi.

Fundacja Benefit Systems jest prywatną inicjatywą fundatorów: Jamesa Van Bergha (założyciela spółki Benefit Systems) i jego żony, Agnieszki Van Bergh. Nie jest fundacją korporacyjną spółki Benefit Systems SA. Zespół Fundacji tworzą osoby pracujące na co dzień w Grupie Benefit Systems, które zostały obdarzone zaufaniem fundatorów, by wspólnie z nimi współtworzyć i realizować projekty Fundacji.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Organizacja nie prowadzi działalności odpłatnej.

Reklama

Masz konto na Facebooku?

Publikujemy tam najciekawsze treści z ngo.pl
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji