Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Webinar: ABC obowiązków organizacji pozarządowych Zdobądź praktyczną wiedzę. Dowiedz się, jak uniknąć błędów. Zapisz się >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Fundacja Drzewo i Jutro
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Plac Europejski 2
Kod pocztowy
00-844
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000607140
REGON
36396116100000
NIP
5223057494
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Drzewo i Jutro powstała w 2016 roku. Celem Fundacji jest udzielanie wsparcia finansowego organizacjom pozarządowym i instytucjom, działającym na rzecz dzieci i młodzieży znajdujących się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej i materialnej: wychowankom państwowych i rodzinnych domów dziecka, dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych i zagrożonych rozpadem oraz dzieciom z niepełnosprawnościami. Fundacja współfinansuje także działania w obszarze edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
24.01.2023
W minionym roku wsparliśmy finansowo działalność 19 organizacji pozarządowych z całej Polski oraz sfinansowaliśmy budowę czterech integracyjnych placów zabaw. Od 2016 roku sukcesywnie zwiększamy wysokość środków przeznaczonych na realizację naszych celów statutowych.
Publicystyka
06.11.2017
Lubią i chcą się uczyć. Są pilnymi studentami, którzy świadomie wybrali kierunek nauczania. Mają marzenia i plany, chcą dobrze radzić sobie w życiu. Właśnie tacy są podopieczni Programu Opieki Ograniczonej, SOS Wiosek Dziecięcych, wybrani do projektu wsparcia studentów przez Fundację Benefit Systems.
Publicystyka
12.10.2017
Pierwsze wakacje, wyjścia do kina, zoo czy muzeum. To chwile z dzieciństwa, które pamięta się przez lata. Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Benefit Systems, dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, także mogą przeżywać takie momenty.
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej