Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Centrum Edukacji i Aktywności Społecznej

Centrum Edukacji i Aktywności Społecznej
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
663 087 852
Adres rejestrowy
Ulica
Osiedle Bolesława Chrobrego 28 lok. 123
Kod pocztowy
60-681
Miejscowość
Poznań
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Poznań
Gmina
Poznań
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000606061
REGON
36390708400000
NIP
972-12-62-137
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem głównym naszego Stowarzyszenia jest rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań w zakresie kultury fizycznej i sportu, turystyki i rekreacji, zdrowego stylu życia oraz edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych, jak i wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują takie działania.

NASZE DZIAŁANIA

W roku 2016 Centrum Edukacji i Aktywności Społecznej zrealizowało 4 projekty dotyczące szeroko rozumianej edukacji i krzewienia zdrowego trybu życia. Pomimo krótkiego stażu, od marca 2016 roku udało nam się pozyskać trzy dotacje, z czego dwie finansowane ze środków publicznych

Projekt jaki zrealizowaliśmy ze środków publicznych (był finansowany z Urzędu Miasta Poznania) dotyczył aktywizacji i integracji mieszkańców dzielnicy Poznania-Jeżyce. Projekt zakładał bezpłatne porady dietetyka dla mieszkańców obszaru Poznań -Jeżyce oraz sportowy event dla dzieci i dorosłych na trampolinach, który połączony był z atrakcjami dla dzieci - animacja ruchowa i artystyczna.

Na realizację naszych celów statutowych staramy się również pozyskiwać fundusze płynące ze współpracy z biznesem - grant z Firmy Tesco Polska sp. z o.o. - Decydujesz, pomagamy.

Współpracujemy również z innymi organizacjami pozarządowymi takimi jak np. "Fundacja pomocy wzajemnej Barka" z którą to organizowaliśmy I i II Bieg na Rzecz Ekonomii Społecznej.

Współpracujemy również z nieformalnymi grupami sportowymi z terenu miasta Poznania , które aktywie wspierają nas przy realizacji naszych projektów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
animowanie działań wspólnot lokalnych
miasto, ruchy miejskie
ochrona zasobów naturalnych: wód, powietrza, kopalin
edukacja ekologiczna
zrównoważony rozwój
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej