Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Centrum Edukacji i Aktywności Społecznej
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
663 087 852
Adres rejestrowy
Ulica
Osiedle Bolesława Chrobrego 28 lok. 123
Kod pocztowy
60-681
Miejscowość
Poznań
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Poznań
Gmina
Poznań
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000606061
REGON
36390708400000
NIP
972-12-62-137
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem głównym naszego Stowarzyszenia jest rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań w zakresie kultury fizycznej i sportu, turystyki i rekreacji, zdrowego stylu życia oraz edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych, jak i wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują takie działania.

NASZE DZIAŁANIA

W roku 2016 Centrum Edukacji i Aktywności Społecznej zrealizowało 4 projekty dotyczące szeroko rozumianej edukacji i krzewienia zdrowego trybu życia. Pomimo krótkiego stażu, od marca 2016 roku udało nam się pozyskać trzy dotacje, z czego dwie finansowane ze środków publicznych

Projekt jaki zrealizowaliśmy ze środków publicznych (był finansowany z Urzędu Miasta Poznania) dotyczył aktywizacji i integracji mieszkańców dzielnicy Poznania-Jeżyce. Projekt zakładał bezpłatne porady dietetyka dla mieszkańców obszaru Poznań -Jeżyce oraz sportowy event dla dzieci i dorosłych na trampolinach, który połączony był z atrakcjami dla dzieci - animacja ruchowa i artystyczna.

Na realizację naszych celów statutowych staramy się również pozyskiwać fundusze płynące ze współpracy z biznesem - grant z Firmy Tesco Polska sp. z o.o. - Decydujesz, pomagamy.

Współpracujemy również z innymi organizacjami pozarządowymi takimi jak np. "Fundacja pomocy wzajemnej Barka" z którą to organizowaliśmy I i II Bieg na Rzecz Ekonomii Społecznej.

Współpracujemy również z nieformalnymi grupami sportowymi z terenu miasta Poznania , które aktywie wspierają nas przy realizacji naszych projektów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
animowanie działań wspólnot lokalnych
miasto, ruchy miejskie
ochrona zasobów naturalnych: wód, powietrza, kopalin
edukacja ekologiczna
zrównoważony rozwój
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej