Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Fundacja Rozwoju Kultury Artbiz
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
572 229 519
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Ulica
Głęboka 29
Kod pocztowy
20-612
Miejscowość
Lublin
Województwo
lubelskie
Powiat
Lublin
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000604210
REGON
36381992500000
NIP
7123309282
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
3
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz została założona w 2015 roku. Działamy w zakresie kultury, sztuki scenicznej, sztuk plastycznych oraz edukacji kulturalnej i artystycznej. Głównym celem istnienia fundacji jest:

  • popularyzacja kultury i zjawisk kulturowych 
  • podnoszenie kompetencji kulturowych społeczeństwa 
  • rozwój umiejętności artystycznych, szczególnie młodych, początkujących artystów 
  • podnoszenie umiejętności profesjonalnych kadr kultury poprzez szkolenia.

Zapraszamy do współpracy artystów - zarówno tych początkujących jak i tych dysponujących własnym dorobkiem. Chętnie nawiążemy także współpracę z ośrodkami i centrami kultury, salami koncertowymi, galeriami zainteresowanymi nasza ofertą. 

ARTIST MANAGEMENT 

Zajmujemy się opieką nad artystami – początkującymi jak i posiadającymi już swój dorobek artystyczny.W zakres obsługi wchodzą następujące działania: 

reprezentacja prawna, 
wyszukiwanie castingów i przesłuchań oraz audycji, 
kontynuacja edukacji i trening umiejętności, 
negocjowanie stawek i innych warunków współpracy z instytucjami kultury oraz innymi podmiotami, 
organizacja nagrań studyjnych audio i video,redakcja własnych materiałów promocyjnych, 
samodzielne organizowanie koncertów naszych artystów, promocja i sprzedaż. 

WYDARZENIA I WYSTĘPY 

Fundacja ArtBiz współpracuje z wieloma artystami, zespołami plastykami, realizatorami i twórcami. Dzięki doświadczeniu i szerokim kontaktom jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować dla Państwa dowolne wydarzenie o charakterze artystycznym – od małego, kameralnego koncertu po megawidowiska. Oferujemy także pełną obsługę wydarzeń oficjalnych w tym: 
reżyserię, 
obsługę konferansjerską, 
niezbędne wyposażenie i obsługę techniczną. 

SZKOLENIA I EDUKACJA 

Założyciele i współpracownicy fundacji ArtBiz od lat działają w obszarze kultury. Dotyczy to nie tylko kultury instytucjonalnej, ale także kultury animowanej, działań prowadzonych przez instytucje pozarządowe, lub lokalne społeczności. Bazując na zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu chcemy państwu zaoferować możliwość skorzystania z kilku programów kursów i szkoleń mających na celu przekazania informacji o dobrych praktykach a także wyjaśnienie często pojawiających się wątpliwości w interpretacjach obowiązującego prawa. Nasze szkolenia mają charakter interaktywny. Wsłuchujemy się w głosy osób zainteresowanych szkoleniami i odpowiednio dobieramy tematykę i źródła. W miarę możliwości wykłady uzupełniamy zajęciami warsztatowymi, przekładając wiedzę teoretyczną na wiedze praktyczną. 

BADANIA MARKETINGOWE 

Sporządzanie biznesplanu na potrzeby pozyskiwania środków z UE, Analiza firmy i produktu, Charakterystyka inwestycji, Analiza rynku i strategia marketingowa to niezbędne elementy wniosków o wsparcie z Funduszy Europejskich. Projekty europejskie w nowej perspektywie finansowej wymagają przeprowadzenia analizy popytu. Jest to jeden z wymogów formalnych. Fundacja Rozwoju Kultury dla Państwa przeprowadzi kompleksowe badania obejmujące badania ankietowe, analizę preferencji oraz zbudowanie linii trendu. Przygotowany przez nas raport będzie zawierał także szeroką analizę rynki i konkurencji opartą na modelu 6P.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

c. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana - 74.90.Z d. wydawanie książek i periodyków oraz pozostała działalność wydawnicza, z wyłączeniem w zakresie oprogramowania – 58.1, e. pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych – 73.12. B, f. pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach – 73.12.D, g. działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów – 82.30.Z, h. pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizownych sklepach – 47.19.Z

Organizacja prowadzi działalność odpłatną.

Sprzedaż biletów na organizowane wydarzenia, sprzedaż wydawnictw.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
muzyka
teatr
film
taniec
edukacja kulturalna
organizacja lokalnych wydarzeń kulturalnych: świąt, festiwali, festynów
edukacja dzieci i młodzieży
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej