Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Fundacja Instytut Bezpieczeństwa Społecznego

Fundacja Instytut Bezpieczeństwa Społecznego
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
664 838 006
Adres rejestrowy
Ulica
Marszałkowska 115
Kod pocztowy
00-102
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000602951
REGON
36377613300000
NIP
525-26-48-453
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

O Fundacji:

Jesteśmy praktykami, ekspertami i edukatorami z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Wspólnie tworzymy organizację społeczną, której celem jest przekazywanie wiedzy wynikającej z naszego doświadczenia. W skład fundacji wchodzą eksperci zajmujący się edukacją antyterrorystyczną, prawami człowieka, kompetencjami międzykulturowymi i przeciwdziałaniem radykalizacji.
Nasi trenerzy to między innymi byli żołnierze Jednostki Wojskowej GROM, którzy dysponują ogromną wiedzą. Dzięki umiejętnościom nabytym w czasie wieloletniej służby w jednostkach sił specjalnych jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom szkoleń.
Pierwsze kroki na polu szkoleniowym stawialiśmy już w 1999 roku, od tego czasu przeszkoliliśmy tysiące osób, które wysoko cenią jakość naszych programów edukacyjnych. Dlatego do realizacji projektów szkoleniowych kierujemy trenerów z dużym doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi w służbach antyterrorystycznych. W obecnej chwili dysponujemy grupą blisko 30 wykładowców i trenerów.
Bieżącą działalność Fundacji uzupełniają dwa unikatowe elementy. Pierwszy z nich to VIDEOBLOG "Bezpieczeństwo społeczne", który prowadzony jest przez naszych ekspertów. Rozmawiamy w nim o naszym wspólnym, codziennym bezpieczeństwie. Drugim jest KONKURS "Lider Bezpieczeństwa", w którym przyznajemy wyróżnienia dla najaktywniejszych promotorów bezpieczeństwa, m.in. w takich kategoriach jak: firma/biznes, szkoła, wydarzenie, bank/inna placówka finansowa, samorząd/miasto, organizacja społeczna i instytucja państwowa.

O szkoleniach:

Nasze programy edukacyjne skierowane są przede wszystkim do pracowników placówek oświatowych i kadry nauczycielskiej. Szkolimy służby mundurowe, pracowników banków i instytucji finansowych, członków służb informacyjnych i porządkowych na stadionach, operatorów obiektów sportowych, branżę hotelarsko-restauracyjną, ludzi biznesu i indywidualnych odbiorców.
Programy edukacyjne są odpowiedzią na niszę na polu szkoleń z zakresu:

 • zarządzania sytuacjami kryzysowymi,
 • edukacji antyterrorystycznej,
 • przeciwdziała radykalizacji.
  Zanim powiemy jak zachować się w niebezpiecznej sytuacji, podczas napadu rabunkowego, na ulicy, w obliczu zagrożenia bombowego czy ataku terrorystycznego - zaczynamy zawsze od profilaktyki! Udzielamy wskazówek dotyczących tego na co zwrócić uwagę oraz jakich zasad i reguł przestrzegać.
  Nasze szkolenia nastawione są na rozwój praktycznych umiejętności. Stosujemy różnorodne metody pracy, tak aby przełożyły się one na konkretne efekty i zmotywowały uczestników do wypracowania określonych postaw i zachowań.

Co nas wyróżnia?

 • Nasi eksperci - trenerzy to byli oficerowie elitarnej jednostki wojskowej GROM.
 • Zapewnialiśmy bezpieczeństwo podczas UEFA Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.
 • Stały zespół trenerów uzupełniany o dodatkowych specjalistów: policjantów, socjologów, psychologów, medyków i innych (w zależności od zapotrzebowania).
 • Mamy nowatorskie, kreatywne i kompleksowe podejście do tematu bezpieczeństwa.
 • Łączymy umiejętności praktyczne, trenerskie i doradcze.
 • Nasi trenerzy są współautorami książek "Edukacja dla bezpieczeństwa", "Imprezy Masowe. Organizacja, bezpieczeństwo, dobre praktyki" oraz wielu artykułów specjalistycznych. Uczestniczymy także często w roli ekspertów w programach telewizyjnych i radiowych.
 • Zajęcia w małych grupach prowadzi zawsze kilkuosobowy zespół trenerów.
 • Byliśmy szkoleni przez elitarne jednostki sił specjalnych z USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Nieustanne doskonalimy się w oparciu o najnowsze techniki i wyniki badań nad bezpieczeństwem.
 • Zawsze dopasowujemy nasze szkolenia do specyfiki i potrzeb słuchaczy (szkolenia przygotowywane są na podstawie bezpośrednich rozmów).
 • Mamy doświadczenie w prowadzeniu zarówno pojedynczych szkoleń, jak i dużych projektów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej