Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Instytut Bezpieczeństwa Społecznego

Fundacja Instytut Bezpieczeństwa Społecznego
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
664 838 006
Adres rejestrowy
Ulica
Marszałkowska 115
Kod pocztowy
00-102
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000602951
REGON
36377613300000
NIP
525-26-48-453
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

O Fundacji:

Jesteśmy praktykami, ekspertami i edukatorami z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Wspólnie tworzymy organizację społeczną, której celem jest przekazywanie wiedzy wynikającej z naszego doświadczenia. W skład fundacji wchodzą eksperci zajmujący się edukacją antyterrorystyczną, prawami człowieka, kompetencjami międzykulturowymi i przeciwdziałaniem radykalizacji.
Nasi trenerzy to między innymi byli żołnierze Jednostki Wojskowej GROM, którzy dysponują ogromną wiedzą. Dzięki umiejętnościom nabytym w czasie wieloletniej służby w jednostkach sił specjalnych jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom szkoleń.
Pierwsze kroki na polu szkoleniowym stawialiśmy już w 1999 roku, od tego czasu przeszkoliliśmy tysiące osób, które wysoko cenią jakość naszych programów edukacyjnych. Dlatego do realizacji projektów szkoleniowych kierujemy trenerów z dużym doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi w służbach antyterrorystycznych. W obecnej chwili dysponujemy grupą blisko 30 wykładowców i trenerów.
Bieżącą działalność Fundacji uzupełniają dwa unikatowe elementy. Pierwszy z nich to VIDEOBLOG "Bezpieczeństwo społeczne", który prowadzony jest przez naszych ekspertów. Rozmawiamy w nim o naszym wspólnym, codziennym bezpieczeństwie. Drugim jest KONKURS "Lider Bezpieczeństwa", w którym przyznajemy wyróżnienia dla najaktywniejszych promotorów bezpieczeństwa, m.in. w takich kategoriach jak: firma/biznes, szkoła, wydarzenie, bank/inna placówka finansowa, samorząd/miasto, organizacja społeczna i instytucja państwowa.

O szkoleniach:

Nasze programy edukacyjne skierowane są przede wszystkim do pracowników placówek oświatowych i kadry nauczycielskiej. Szkolimy służby mundurowe, pracowników banków i instytucji finansowych, członków służb informacyjnych i porządkowych na stadionach, operatorów obiektów sportowych, branżę hotelarsko-restauracyjną, ludzi biznesu i indywidualnych odbiorców.
Programy edukacyjne są odpowiedzią na niszę na polu szkoleń z zakresu:

 • zarządzania sytuacjami kryzysowymi,
 • edukacji antyterrorystycznej,
 • przeciwdziała radykalizacji.
  Zanim powiemy jak zachować się w niebezpiecznej sytuacji, podczas napadu rabunkowego, na ulicy, w obliczu zagrożenia bombowego czy ataku terrorystycznego - zaczynamy zawsze od profilaktyki! Udzielamy wskazówek dotyczących tego na co zwrócić uwagę oraz jakich zasad i reguł przestrzegać.
  Nasze szkolenia nastawione są na rozwój praktycznych umiejętności. Stosujemy różnorodne metody pracy, tak aby przełożyły się one na konkretne efekty i zmotywowały uczestników do wypracowania określonych postaw i zachowań.

Co nas wyróżnia?

 • Nasi eksperci - trenerzy to byli oficerowie elitarnej jednostki wojskowej GROM.
 • Zapewnialiśmy bezpieczeństwo podczas UEFA Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.
 • Stały zespół trenerów uzupełniany o dodatkowych specjalistów: policjantów, socjologów, psychologów, medyków i innych (w zależności od zapotrzebowania).
 • Mamy nowatorskie, kreatywne i kompleksowe podejście do tematu bezpieczeństwa.
 • Łączymy umiejętności praktyczne, trenerskie i doradcze.
 • Nasi trenerzy są współautorami książek "Edukacja dla bezpieczeństwa", "Imprezy Masowe. Organizacja, bezpieczeństwo, dobre praktyki" oraz wielu artykułów specjalistycznych. Uczestniczymy także często w roli ekspertów w programach telewizyjnych i radiowych.
 • Zajęcia w małych grupach prowadzi zawsze kilkuosobowy zespół trenerów.
 • Byliśmy szkoleni przez elitarne jednostki sił specjalnych z USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Nieustanne doskonalimy się w oparciu o najnowsze techniki i wyniki badań nad bezpieczeństwem.
 • Zawsze dopasowujemy nasze szkolenia do specyfiki i potrzeb słuchaczy (szkolenia przygotowywane są na podstawie bezpośrednich rozmów).
 • Mamy doświadczenie w prowadzeniu zarówno pojedynczych szkoleń, jak i dużych projektów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej