Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Polska Fala
Kontakt
E-mail
Pokaż
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Śląska 3 lok. 10
Kod pocztowy
84-230
Miejscowość
Rumia
Województwo
pomorskie
Powiat
pucki
Gmina
Kosakowo
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000596519
REGON
36351594100000
NIP
588-24-15-271
Rok powstania
2016
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy chcą pomagać. Wierzymy, że “aby żyć, z siebie samego trzeba dać".

Nasze zasady
Pomagamy konkretnym, indywidualnym przypadkom (osobom, rodzinom), skupiamy się na sytuacjach, które powstały w wyniku nieoczekiwanego wydarzenia, nagłego wypadku. Działamy prewencyjnie także tam gdzie nadal można uchronić kogoś przed sytuacja bez wyjścia.
Nie zajmujemy się pomocą w wyjściu z nałogów, nie prowadzimy zbiórek na leczenie, nie realizujemy projektów, które zorientowane są wyłącznie na fundrasing. Wierzymy, że od tego są inne, wyspecjalizowane organizacje.
Fundacja nie zatrudnia pracowników a działalność opiera się w całości na zaangażowaniu Zespołu Fundacji Polska Fala. Całość zebranych środków przeznaczana jest na wsparcie wybranych przypadków. Za działalność w fundacji nie jest pobierane wynagrodzenie w jakiejkolwiek formie. Fundacja finansuje prowadzone projekty całkowicie z prywatnych środków - z wpłat od członków oraz przyjaciół Fundacji.

Nasze "HOW"
Tworzymy plan rozwoju, plan zmiany. Razem ustalamy wizję bezpiecznego brzegu i wspieramy aktywne rozwiązywanie problemów.

Komu pomagamy
Rodzinom, osobom, które znajdują się w ciężkim położeniu - z powodu wypadku, katastrofy czy innych zawirowań życiowych; także tym, którzy bez odpowiedniej pomocy mogą się wkrótce w takim położeniu znaleźć.

Jak pomagamy
Stworzenie planu rozwojowego wsparcie w znalezieniu pracy wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i umiejętności pomoc w zdobyciu nowych kompetencji zawodowych i osobistych zakup niezbędnych narzędzi pracy wsparcie w zapewnieniu odpowiednich warunków mieszkaniowych oraz wiele innych działań.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pomoc w samozatrudnieniu
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej