Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Spółdzielnia Socjalna "Piast"
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Zygmunta Starego 11A
Kod pocztowy
44-100
Miejscowość
Gliwice
Województwo
śląskie
Powiat
Gliwice
Dane rejestrowe
Forma prawna
Spółdzielnia socjalna
KRS
0000524643
REGON
24369657100000
NIP
631-26-54-855
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Przedsiębiorstwo społeczne, które swój dochód przeznacza na rehabilitację społeczną, zawodową, a także zdrowotną członków spółdzielni i innych osób wykluczonych. Spółdzielnia powstała dzięki projektowi z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, mającego na celu wsparcie sektora ekonomii społecznej. Jako podmiot ekonomii społecznej interesujemy się rynkiem pracy, szczególnie rynkiem pracy osób wykluczonych. Jego specyfika sprawia, że do jednej z najważniejszych potrzeb, które towarzyszą naszej działalności, jest poszukiwanie metod pracy i budowania zespołu współpracowników w oparciu o otwartość, tolerancję, wykorzystywanie potencjału angażujących się osób. Na co dzień prowadzimy lokal gastronomiczny w centrum Gliwic (ormianska.pl), zajmujemy się cateringiem na potrzeby szkoleń i warsztatów. Ponadto w lokalu organizujemy regularne spotkania z młodzieżą realizując projekt spółdzielni szkolnych. Organizujemy szkolenia dla organizacji pozarządowych z zakresu włączania osób niepełnosprawnych w realizowane działania. Ormiańska jest przestrzenią gdzie spotykają się lokalne społeczności, grupy inicjatywne, seniorzy oraz ruchy miejskie.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pomoc w samozatrudnieniu
Odbiorcy działań

Zarząd

Petros Tovmasyan, Prezes Zarządu
Hrayr Tovmasyan, Wiceprezes Zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej