Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Szczęśliwej Drogi
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
606 377 367
Adres rejestrowy
Ulica
Al. Jerozolimskie 13/115
Kod pocztowy
02-017
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ochota
Adres kontaktowy
Ulica
Pod Dębami 16
Kod pocztowy
05-502
Miejscowość
Kamionka
Województwo
mazowieckie
Powiat
makowski
Gmina
Karniewo
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000588722
REGON
36314029200000
NIP
1231307213
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

My jesteśmy samodzielni, a dzięki temu wolni i szczęśliwi. Chcemy, aby inni też doświadczyli tej wolności, którą my kochamy i rozumiemy. Chcemy pomóc tym, których początek drogi jest trudny, i którzy nie mieli szansy poczuć jaką wartością jest samodzielne i wolne życie.

Od lat wspieramy młodych ludzi opuszczających placówkę opiekuńczą w rozpoczęciu dorosłego i odpowiedzialnego życia. Wiemy z jakimi problemami borykają się ci dorośli już przecież ludzie. Zaledwie 15% z nich dobrze sobie radzi w życiu. Chcemy, żeby było ich znacznie więcej, dlatego założyliśmy Fundację Szczęśliwej Drogi stawiającą sobie za cel nauczenie dzieci konkretnych umiejętności i kompetencji, które pozwolą im w przyszłości prowadzić własne gospodarstwo domowe, zarządzać domowym budżetem, podejmować decyzje, pewnie poruszać się w ekonomiczno - prawnym otoczeniu i uczestniczyć w życiu społeczno - kulturalnym.

Wiemy, że najlepszą metodą nauki tych umiejętności są warsztaty i praktyczne ćwiczenia. Wiemy też, że ci młodzi ludzie potrzebują wsparcia mądrych dorosłych. Dlatego w programie naszej fundacji bardzo ważne miejsce zajmują tutorzy, którzy potrafią pokierować naukowym, osobistym i społecznym rozwojem człowieka, trafnie rozpoznając jego potencjał. Chcemy, żeby ci młodzi ludzie byli silni i potrafili odpowiedzialnie i świadomie korzystać z wolności i odnajdywali radość z kierowania własnym życiem.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli będziecie Państwo wspierali nasze działania i towarzyszyli nam i dzieciom w podążaniu Szczęśliwą Drogą. Dzieci czekają na mądrych i dobrych dorosłych.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dzieci i młodzieży
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej