Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wielkopolska Sieć Organizacji Pozarządowych "Działamy Razem"

Wielkopolska Sieć Organizacji Pozarządowych "Działamy Razem"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Wojskowa 6 lok. B7
Kod pocztowy
60-792
Miejscowość
Poznań
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Poznań
Gmina
Poznań
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000572844
REGON
36239029400000
NIP
779-24-34-159
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Działamy razem to grupa organizacji pozarządowych z województwa wielkopolskiego działająca w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestnicy naszego przedsięwzięcia korzystają z różnorodnych form wsparcia merytorycznego. Największą jednak zaletą jest możliwość wspólnej, coraz lepszej pracy na rzecz społeczności lokalnej. Wspierają nas w działaniach: kancelaria prawna, biuro rachunkowe, firmy marketingowe a artykuły w Gazecie wyborczej są naszą wizytówką.

Naszą misją jest wsparcie sektora pozarządowego w Wielkopolsce, przede wszystkim wspieramy organizacje z terenów wiejskich, miejsko-wiejskich i miast do 25 tys. Oferujemy wsparcie w postaci szkoleń, doradztwa finansowego, prawnego i marketingowego. Prowadzimy także otwarty punkt informacyjny dla społeczności regionu.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej