Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Collegium Nobilium
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
794 204 523
Adres rejestrowy
Ulica
Podwale 17
Kod pocztowy
00-252
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000572139
REGON
36232917100000
NIP
525-26-27-422
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Collegium Nobilium działa jako organizacja non-profit.
Tworzymy środowisko oparte na promowaniu nowych sposobów myślenia i innowacyjnych rozwiązań.
W naszej działalności opieramy się na myśleniu perspektywicznym, którego celem jest twórcze rozwiązywanie istotnych zagadnień współczesnego świata oraz kształtowanie dojrzałych postaw obywatelskich.
Naszą największą wartością są ludzie, którym służymy. Mamy nadrzędny interes w przyciąganiu do naszej społeczności najbardziej utalentowane osoby, otwarte na zdobywanie wiedzy i chcące się nią dzielić z innymi.
Dla nas nauka jest ważną inwestycją społeczną, gospodarczą i polityczną. Wykształcenie, etyka i kompetencje ludzi stają się najważniejszymi wartościami współczesnej cywilizacji oraz społeczeństw opartych na wiedzy.

Nasza Misja
Misją Collegium Nobilium jest prowadzenie wszelkich działań przyczyniających się do rozwoju społeczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej w dziedzinie nauki, kultury, sztuki, edukacji i przedsiębiorczości. Realizowane przez Collegium Nobilium przedsięwzięcia zwiększają oraz ułatwiają dostęp różnych grup społecznych do współczesnego dorobku kulturowego i naukowego, oraz aktywizują i angażują ich członków w życie społeczne, gospodarcze i kulturalne Polski.

Współpraca zagraniczna
Istotnym założeniem funkcjonowania Collegium Nobilium jest podjęcie szerokiej współpracy z partnerami w kraju i zagranicą.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej