Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Warsztaty Terapii Zajęciowej (jednostka prowadząca: Centrum Księdza Orione)

Warsztaty Terapii Zajęciowej (jednostka prowadząca: Centrum Księdza Orione)
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
62 502 53 50
Telefon
62 502 54 18
Adres rejestrowy
Ulica
Kościuszki 24
Kod pocztowy
62-800
Miejscowość
Kalisz
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Kalisz
Dane rejestrowe
Rok powstania
1970
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja:
Działania zmierzające do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności każdego uczestnika, tak aby osiągnął on możliwie niezależnie, samodzielne i aktywne życie w środowisku. Realizowany jest przez ogólne usprawnienie, rozwijanie umiejętności wykonywanych czynności życia codziennego i zaradności osobistej.

Prowadzone działania:
Przygotowanie do życia w środowisku społecznym między innymi przez: umiejętność planowania i komunikowania się, dokonywania wyborów, decydowania o swoich sprawach oraz poprawę kondycji psychicznej. stosowanie różnych technik terapii zajęciowej przy rozwijaniu psychofizycznych sprawności niezbędnych w pracy, podstawowych oraz specjalistycznych umiejętności zawodowych umożliwiających podjęcie pracy w zakładzie aktywności zawodowej lub innej pracy zarobkowej, bądź też szkolenia zawodowego.

Adresaci:
Osoby niepełnosprawne, które otrzymały wskazania do terapii zajęciowej w orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności wydanym przez właściwy organ oraz zostały zakwalifikowane przez radę programową warsztatu do udziału w terapii.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rehabilitacja, terapia
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej