Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Spółdzielnia Socjalna "Warszawa"

Spółdzielnia Socjalna "Warszawa"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 629 76 95
Telefon
22 629 76 95
Adres rejestrowy
Ulica
Wilcza 25 lok. 4
Kod pocztowy
00-544
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Spółdzielnia socjalna
NIP
701-02-75-541
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Hostel Emma jest nową inicjatywą w stolicy. Mieści się w trzypiętrowej zabytkowej kamienicy w centrum miasta przy ul. Wilczej 25. 10 minut piechotą od Metra Centrum i 15 minut od Dworca Centralnego. Zajmujemy trzy lokale: jeden na I piętrze i dwa na III p. W styczniu 2011 ruszyliśmy/łyśmy z pokojami na dolnym poziomie: Dwuosobowym Wolskim i wieloosobowym Orsetti z 12 łóżkami - 4 na antresoli, 4 pojedyncze i 4 piętrowe. Od stycznia 2012 działa również druga część hostelu na III p.: cztery prywatne pokoje dwuosobowe Carlo, Margaret, Rosa i Buenaventura, dwa trzyosobowy Rudi i Dian oraz jeden pięcioosobowy pokój żeński Susan i dom Górski z pięcioma piętrowymi łóżkami. Na górze jest oddzielna łazienka z prysznicami i aneks kuchenny.

Hostel Emma to nie tylko miejsce noclegowe, ale również idea . Powstał z inicjatywy grupy znajomych, którzy i które od wielu lat zaangażowani i zaangażowane są w różnego rodzaju ruchy i organizacje wolnościowe i równościowe. Zakładając to miejsce chcieliśmy i chciałyśmy pokazać, jak ideały życiowe można łatwo wcielić w praktykę. Nazwa hostelu wiąże się z naszą inspiracją Emmą Goldman, działaczką społeczno-polityczną, anarcho-feministką z przełomu wieków XIX i XX.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
wsparcie finansowe organizacji, w tym pożyczki
wsparcie lokalowe, techniczne
wsparcie specjalistyczne
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej