Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Warsztaty Terapii Zajęciowej (jednostka prowadząca: Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Wiara i Nadzieja")

Warsztaty Terapii Zajęciowej (jednostka prowadząca: Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Wiara i Nadzieja")
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 823 58 73
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
pn. - pt. w godz. 7.30 - 15.30.
Ulica
Bohaterów Września 7
Kod pocztowy
02-389
Miejscowość
Warszawa-Ochota
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ochota
Utrudnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Lokal nieprzystosowany dla osób poruszających się na wózkach.
Dane rejestrowe
Rok powstania
1970
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem działalności WTZ jest wspieranie osób z niepełnosprawnością intelektualną aby w miarę swoich możliwości uzyskały większą samodzielność i zaradność, zdobyły wiedzę o otaczającym środowisku i umiejętności niezbędne do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, w tym podjęcia pracy zarobkowej.
Cele te realizujemy poprzez zajęcia terapeutyczne m.in. treningi umiejętności społecznych, które odbywają się w kilku pracowniach: artystyczno plastycznej, aktywności twórczej, stolarskiej i ekologiczno przyrodniczej, gospodarstwa domowego, komputerowej oraz przez liczne zajęcia i działania dodatkowe (m.in. wsparcie psychologiczne i fizjoterapeutyczne).

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rehabilitacja, terapia
integracja, reintegracja, aktywizacja zawodowa
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej