Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
58 661 35 41
Adres rejestrowy
Ulica
3 Maja 27/31
Kod pocztowy
81-364
Miejscowość
Gdynia
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdynia
Dane rejestrowe
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych (GCOP) powstało w marcu 1996 r. i stanowiło referat Biura Prezydenta Miasta Gdyni.

Od dnia 1 lipca 2015 roku dwie organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie In Gremio i Stowarzyszenie Ovum przejęły - na drodze otwartego konkursu - prowadzenie GCOP.

Organizacje pozarządowe działające na rzecz Gdynian mogą korzystać z lokalu, adresu korespondencyjnego, otrzymują bezpłatne konsultacje z zakresu prawa, księgowości i spraw związanych z bieżącym prowadzeniem działalności ngo, wsparcie w tworzeniu projektów, a także mogą uczestniczyć w szkoleniach o różnej tematyce, dostosowanej do zgłaszanych potrzeb.

W ramach GCOP funkcjonuje również Gdyńskie Centrum Wolontariatu, którego ideą jest propagowanie działań wolontarystycznych na rzecz mieszkańców i wspieranie lokalnych zadań.

GCOP to także swego rodzaju galeria - miejsce ekspozycji prac artystycznych (malarstwo, fotografia) lokalnych twórców - przedstawicieli organizacji i ich podopiecznych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej