Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Wspierając Cud
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Góralska 10a
Kod pocztowy
91-502
Miejscowość
Łódź
Województwo
łódzkie
Powiat
Łódź
Gmina
Łódź
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000552862
REGON
36126069000000
NIP
726-26-56-403
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Wspierając Cud powstała w maju 2015 r. Wspiera przeszłe Mamy, aby mogły w trakcie ciąży czuć się bezpiecznie. Dążymy do tego by miały wokół siebie profesjonalistów, najnowsze i najlepsze na świecie rozwiązania medyczne oraz metody leczenia i diagnostyki. Nie zapominamy przy tym o miłej atmosferze, szacunku i empatii. Nasi lekarze i położne starają się, by noworodki rodziły się w terminie, w godnych i przyjaznych warunkach. Dbamy o to by pod najlepszą profesjonalną opieką znalazły się zarówno noworodki jak i Mamy. Wszyscy specjaliści angażujący się w działalność Fundacji otaczają opieką rodziców i dzieci, które mimo wysiłków urodziły się zbyt wcześnie z powikłaniami okołoporodowymi lub po przyjściu na świat wymagały pobytu w oddziałach intensywnej terapii z innych powodów. Staramy się aby maluchy miały zapewnioną czułą i profesjonalną opiekę na najwyższym światowym poziomie, a rodzice nie czuli się osamotnieni w trudnych momentach rodzicielstwa. Fundacja troszczy się o całą rodzinę, by mogła cieszyć się narodzinami wyczekanego dziecka i postępami w jego rozwoju. Dołączcie do nas i zacznijmy razem pomagać!

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej