Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/
Fundacja Kukuryku
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
790 400 313
Adres rejestrowy
Ulica
Świętokrzyska 54
Kod pocztowy
32-650
Miejscowość
Kęty
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
oświęcimski
Gmina
Kęty
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000543703
REGON
36081077000000
NIP
549-24-40-462
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Kukuryku powstała 19 lutego 2015 roku, aby wspierać i pomagać osobom niepełnosprawnym a w szczególności tym najmłodszym, którzy są naszą Przyszłością. Jesteśmy organizacją kierowaną przez zespół młodych, kreatywnych osób z dużą dawką empatii.

Naszym podstawowym celem jest integracja, edukacja i niesienie pomocy najbardziej potrzebującym: osobom niepełnosprawnym oraz ubogim. Działania te prowadzą do włączenia ich w aktywne życie pełne radości i szczęścia, aby czuły się potrzebne i akceptowane. Fundacja dąży do likwidacji barier społecznych, życia z poszanowaniem godności i wolności. Poprzez podnoszenie świadomości społeczeństwa, wspomaganie rozwoju osób niepełnosprawnych chce niwelować wykluczenie społeczne. Osoby z niepełnosprawnością mają prawo do samodzielnego, aktywnego i niezależnego życia.
Szczególnym obszarem działań naszej fundacji jest organizowanie i promocja wolontariatu, sami jesteśmy wolontariuszami i zachęcamy innych do takiej aktywności, ponieważ razem można zrobić wiele wartościowych rzeczy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej