Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Fundacja Petralana
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
32 770 05 00
Adres rejestrowy
Ulica
Konstytucji 74
Kod pocztowy
41-902
Miejscowość
Bytom
Województwo
śląskie
Powiat
Bytom
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000543620
REGON
36088499700000
NIP
626-30-17-389
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2018
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja została powołana w 2015 roku. Celem naszych działań jest otoczenie opieką tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Zgodnie z założeniami  inicjatorów fundacji Petralana, działania nasze skupiamy na najmłodszych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, walczących z chorobą lub niepełnosprawnością. Ambicją naszą jest pomoc i wsparcie także dla dzieci szczególnie uzdolnionych, pragnących rozwijać swoje talenty sportowe.

Fundacja Petralana pomaga poprzez  organizowanie różnego rodzaju akcji dobroczynnych, sportowych, eventów oraz innych ciekawych projektów. Staramy się by realizowane przez naszą Fundację projekty skutecznie przekładały się na pomoc naszym milusińskim. Dążymy jednocześnie do inicjowania zmian w postrzeganiu problemów dotykających najmłodszych, mając pełną świadomość, iż dzieci nie potrafią same prosić wsparcie.

100% środków pozyskanych przez Fundację jest wykorzystywane na niesienie pomocy potrzebującym. Fundacja Petralana nie zatrudnia pracowników, wszystkie projekty wykonywane są w ramach wolontariatu przez członków Zarządu oraz wolontariuszy. Ciężar kosztów administracyjnych związanych z funkcjonowaniem Fundacji ponoszą założyciele.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej