Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Pro Familia Mea
Kontakt
Telefon
790 800 105
Adres rejestrowy
Ulica
Kotlińska 2
Kod pocztowy
61-417
Miejscowość
Poznań
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Poznań
Gmina
Poznań
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000542510
REGON
36073903100000
NIP
779-24-28-058
Rok powstania
2015
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Pro Familia Mea powstała z inicjatywy CBDiO, przy którym działa Stowarzyszenie Pamiętamy skąd jesteście, zrzeszające byłych funkcjonariuszy służb mundurowych.
To właśnie dzięki ich kompetencjom i doświadczeniu Fundacja jako pierwsza w Polsce może realnie zwalczać narkotyki i dopalacze w szkołach i ich otoczeniu.
Jesteśmy pierwszą pozarządową organizacją w Polsce w pełni przygotowaną do skutecznego działania, w którym widać doświadczenie współpracujących z nami osób.
Nasz zespół tworzą ludzie, którzy przez wiele pracy dotykali problemu narkotyków na różnych płaszczyznach: policjanci, psycholodzy, lekarze, strażnicy miejscy, żołnierze, strażnicy graniczni.
Przygotowując kolejne projekty Fundacja poświęca wiele czasu na przeanalizowanie i zweryfikowanie możliwości ich realizacji.
Dlatego każdy z nich nastawiony jest na realne i szybkie działanie, a nie na tworzenie nieefektywnej i drogiej biurokracji.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
profilaktyka uzależnień
porządek, bezpieczeństwo publiczne
Odbiorcy działań

Zarząd

Marlena Zandecka, prezes zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej