Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Na Rzecz Promocji Nauki i Rozwoju TYGIEL

Fundacja Na Rzecz Promocji Nauki i Rozwoju TYGIEL
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
510 897 570
Adres rejestrowy
Ulica
Głowackiego 35 lok. 348
Kod pocztowy
20-060
Miejscowość
Lublin
Województwo
lubelskie
Powiat
Lublin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000524667
REGON
06173082800000
NIP
9462649975
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Założona w 2014 roku, Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL jest inicjatorem i organizatorem wielu konferencji naukowych oraz wydarzeń o charakterze naukowym i edukacyjnym.

Głównym projektem Fundacji jest Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”, która zapoczątkowana została już w 2009 roku. Jest to jedno z największych wydarzeń naukowych w Polsce, które co roku, w marcu, staje się naukowym panelem wymiany wiedzy, inspiracją do podjęcia nowych wyzwań badawczych, poszerzenia horyzontów naukowych, nawiązania współpracy oraz podniesienia poziomu innowacyjności i aplikacyjności prowadzonych badań. Wydarzenie to może pochwalić się kilkunastoletnią tradycją, jako inicjatywa lubelskiego środowiska naukowego – wspólnego przedsięwzięcia przedstawicieli wszystkich publicznych lubelskich uczelni wyższych – dała podwaliny do stworzenia Fundacji TYGIEL, jak i realizacji pozostałych aktywności.

Zespół pracowników Fundacji TYGIEL wspierają w działaniach ambasadorzy (zostań ambasadorem) oraz partnerzy ze środowisk naukowych, samorządowych, a także osoby ze świata biznesu, sztuki, kultury.

Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi projektami, jak i tymi które mieliśmy możliwość już zrealizować (wydarzenia).

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele pożytku publicznego
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej