Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Fundacja Raduga
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
733 221 994
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
poniedziałek - piątek 9:00 - 15:00
Ulica
Chojnowska 81A
Kod pocztowy
59-220
Miejscowość
Legnica
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Legnica
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000512793
REGON
02245847200000
NIP
6912505951
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wesprzyj Fundację Raduga

przekaż darowiznę

Jako Fundacja od wielu lat pomagamy tym, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji. Wspieramy osoby, które doświadczyły przemocy, straciły mieszkanie, pracę. Prowadzimy mieszkanie treningowe dla samotnych matek w trudnej sytuacji życiowej. Nasze działania kierujemy też do rodzin w sytuacji kryzysowej - materialnej, społecznej, psychologicznej; do rodzin zastępczych, osób doświadczających przemocy.

Oferujemy pomoc dzieciom i młodzieży z trudnościami w nauce, opuszczającym pieczę zastępczą. Prowadzimy dla nich placówkę wsparcia, gdzie zapewniamy pomoc w nauce, odrabianiu lekcji, animacje czasu wolnego, rozwijanie zainteresowań.

Wspieramy również osoby bezrobotne będące w trudnej sytuacji, wychodzące z uzależnienia - dajemy im możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, staży, znalezienia pracy.
Korzystają oni ze wsparcia specjalistów psychologów, terapeutów, doradców zawodowych i wielu innych.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Ogłoszenia
09.09.2022
Legnica
Organizacja oferuje pracę, współpracę
Fundacja Raduga w Legnicy poszukuje osób na stanowisko psychoterapeutytki dzieci i młodzieży/terapeutytki rodzinnego_nej. Praca w niepełnym wymiarze godzin. Oferujemy: - pracę w rozwijajcej się Poradni dla dzieci i młodzieży; - superwizje zespołowe; - wspierającą atmosferę i pracę zespołową; - atrakcyjne wynagrodzenie; - umowę o pracę, zlecenie lub B2B.
Ogłoszenia
31.08.2022
Legnica
Organizacja oferuje pracę, współpracę
Fundacja Raduga w Legnicy poszukuje osoby na stanowisko Psycholog dziecięcy. Praca w niepełnym wymiarze godzin. Oferujemy: * pracę w rozwijajcej się Fundacji; * superwizje zespołowe; * wspierającą atmosferę i pracę zespołową; * elastyczny czas pracy; * umowę o pracę, zlecenie lub B2B. Wymagamy: * ukończone jednolite pięcioletnie studia na kierunku psychologia; * mile widziane co najmniej dwuletnie doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dzieci i młodzieży
prowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży, kół zainteresowań
pomoc psychologiczna
poradnictwo specjalistyczne
doradztwo zawodowe

Zarząd

Magdalena Zaczyńska, Prezeska
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
05109020660000000135115565
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej