Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Fundacja Vince Malum Bono
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
Telefon
889 539 451
Adres rejestrowy
Ulica
Powstańców Śląskich 118 lok. 55
Kod pocztowy
53-333
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000506557
REGON
02246260500000
NIP
8992756201
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2017
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja została powołana, by działać na rzecz osób starszych oraz dzieci i młodzieży. W szczególności jest ukierunkowana na pomoc w zakresie ochrony zdrowia i zapobieganiu społecznemu wykluczeniu. Ponadto ma pomagać w rozwoju zainteresowań, talentów i uzdolnień, wspieraniu inicjatyw wychowawczych, szkoleniowych, ekologicznych oraz promować zdrowy tryb życia. Naszym celem jest także zapobieganie patologiom społecznym, przy zachowaniu godności każdej osoby, bez względu na wiek, światopogląd, narodowość, rasę, sytuację społeczną i przekonania.

Powyższą pomoc niesiemy m.in. poprzez bezpośrednią pomoc społeczną - w szczególności rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej. Ponadto spotykamy się z dziećmi i młodzieżą, by rozwijać ich zainteresowania.

Planujemy stworzyć sieć domów spokojnej starości, gdzie w każdym województwie, będziemy mogli zadbać o zdrowie oraz komfort osób starszych. Chcemy stworzyć im godną starość, gdzie nie będą musieli się martwić o dostęp do leczenia, mieszkanie czy towarzystwo. Jesteśmy przekonani, że z Waszą pomocą uda nam się ten cel osiągnąć!

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej