Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Ekumeniczna Fundacja Bethlehem
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Jana Śniadeckiego 7
Kod pocztowy
41-100
Miejscowość
Siemianowice Śląskie
Województwo
śląskie
Powiat
Siemianowice Śląskie
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000505163
REGON
24355357000000
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Krzewienie zasad filantropii, tolerancji, kultury i dziedzictwa narodowego, ekumenizmu w szczególności na wzbogaceniu współczesnej myśli i metod w zakresie opieki i pomocy społecznej, kultury i sztuki, nauki, ekologii, oświaty i wychowania. 2. Pomoc (psychologiczna) dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 3. Pomoc osobom bezrobotnym oraz prowadzenie aktywizacji zawodowej dla tych osób. 4. Edukacja dzieci i młodzieży oraz wspieranie aktywizacji zawodowej młodzieży i dorosłych. 5. Edukacja, rozwój oraz promocja uniwersalnych wartości humanistycznych. 6. Krzewienie idei pomocy bliźnim i postaw społecznych temu sprzyjających. 7. Pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji gospodarczej, finansowej i zdrowotnej. 8. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dla dzieci i młodzieży. 9. Pomoc bezdomnym i ciężko chorym. 10. Pomoc inwalidom. 11. Krzewienie idei integracji ogólnoświatowej oraz rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami i kulturami. 12. Pokazywanie różnic w postrzeganiu wartości kulturowych oraz wskazywanie właściwych postaw z tym związanych. 13. Krzewienie właściwych postaw i wiedzy o innych systemach wartości, systemach filozoficznych i religijnych, wspieranie dialogu międzyreligijnego.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej