Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Stowarzyszenie "Sobieski"
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Szkolna 67
Kod pocztowy
21-007
Miejscowość
Franciszków
Województwo
lubelskie
Powiat
świdnicki
Gmina
Mełgiew
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000500489
REGON
06168527500000
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Działania na rzecz rozwoju edukacji; 2. Promocja i organizacja kultury i zasobów naturalnych regionu; 3. Tworzenie, promocja i realizacja programów mających na celu edukację i wychowanie dzieci i młodzieży oraz wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych regionu; 4. Organizacja zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży; 5. Działalność związana z rozwojem świadomości społecznej, przeciwdziałanie zjawiskom ksenofobii i nietolerancji, uczenie postaw otwartości wobec innych kultur, religii i narodów; 6. Podtrzymywanie tradycji narodowej, kulturowej i obywatelskiej oraz działania na rzecz integracji europejskiej; 7. Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; 8. Tworzenie i realizowanie programów w zakresie prowadzonej przez stowarzyszenie działalności charytatywnej.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej