Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Fundacja Polska Ziemia
Logo 1,5%
Tej organizacji możesz przekazać 1,5% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Kolejowa 45 lok. 119
Kod pocztowy
01-210
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000500475
REGON
14713420600000
NIP
5252581967
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2017
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Polska Ziemia powstała w 2014 r. jako niezależna i samodzielna organizacja pozarządowa, której celem jest realizacja działań społecznych poprzez pomoc, doradztwo i edukację.

Długoletnia obecność w przestrzeni publicznej pozwoliła nam zdobyć wiedzę, umiejętności i doświadczenie, niezbędne to osiągnięcia zamierzonych celów. Nasza fundacja to również liczni eksperci, którzy zawsze służą radą i pomocą.

To, co nas wyróżnia to obserwacja otaczającego nas świata i błyskawiczna reakcja na występujące w nim problemy, które staramy się rozwiązywać w sposób indywidualny. Odpowiedzią na nie są kampanie społeczne i edukacyjne takie jak np. #RespectUs, #NasReprezentujesz , „Poślij smoga do pieca”, „1944-Zrozumieć Powstanie”, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na ogromną liczbę odbiorców.

Przygotowane i zrealizowane przez naszą fundację działania docierają do szerokiego grona odbiorców zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
14.08.2018
Fundacja Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA wyemitowała drugi spot w ramach ogólnopolskiej społecznej kampanii „Zacznij myśleć”, która ma na celu ukształtowanie lepszej świadomości związanej z bezpieczeństwem życia na wsi, co ma przełożyć się na mniejszą liczbę wypadków.
Publicystyka
06.08.2018
Ruszyła kampania społeczna „Zacznij myśleć”, zorganizowana przez Fundację Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA i Instytut Gospodarki Rolnej, która ma na celu uświadomienie społeczeństwa o konsekwencjach braku uwagi, która jest najczęstszą przyczyną wypadków.
Publicystyka
30.01.2018
Dobiegła końca ogólnopolska kampania „Dobre, bo naturalne” zrealizowana przez Fundację Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA pod honorowym patronatem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przedsięwzięcie miało na celu promocję naturalnych, a zarazem ekologicznych produktów, które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej