Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja "Wzrok Ubogim"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Legnicka 65
Kod pocztowy
54-205
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000500298
REGON
02236806500000
Rok powstania
2014
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem fundacji jest działalność na rzecz osób w trudnej sytuacji życiowej, niepełnosprawnych, ubogich, dotkniętych bądź zagrożonych wykluczeniem społecznym. Celem fundacji jest działalność w zakresie dobroczynności, ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej. Działania fundacji w zakresie ochrony i promocji zdrowia odnoszą się w szczególności do wad i schorzeń układu wzrokowego. Działania fundacji w zakresie dobroczynności i pomocy społecznej polegającej w szczególności na pomocy takim osobom z problemami wzrokowymi oraz schorzeniami narządu wzroku, które mają utrudniony dostęp do placówek ochrony wzroku, do możliwości diagnostyki i terapii oraz do zaopatrzenia w leki i środki ochrony wzroku z powodu niepełnosprawności, ubóstwa, wykluczenia społecznego lub braku odpowiedniej infrastruktury.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej