Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Działkowców Ogródków Działkowych "Budowlani" w Bożenkowie

Stowarzyszenie Działkowców Ogródków Działkowych "Budowlani" w Bożenkowie
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Rekreacyjna 59
Kod pocztowy
86-021
Miejscowość
Bożenkowo
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
bydgoski
Gmina
Osielsko
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000484613
REGON
34151291900000
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

1) działalność na rzecz stałego i wszechstronnego rozwoju ogrodnictwa działkowego, 2) propagowanie wśród społeczeństwa idei ogrodnictwa oraz racjonalnego wykorzystania gruntów, 3) prowadzenie ogrodu działkowego, do którego ma stosowne uprawnienia, w sposób zrównoważony, zapewniający członkom stowarzyszenia i użytkownikom działek i ich rodzinom: aktywny wypoczynek, rekreację oraz możliwość prowadzenia upraw ogrodniczych i nasadzeń przede wszystkim na własne potrzeby, 4) posiadając stosowne uprawnienia, umożliwianie korzystania z działki, która jest podstawową jednostką przestrzenną w ogrodzie, a jej powierzchnia, granice i użytkowanie powinny być zgodne z regulaminem i planem zagospodarowania uchwalonym przez stowarzyszenie, 5) zapewnienie stałego dostępu do infrastruktury technicznej ogrodów, do których ma stosowne uprawnienia, oraz możliwość korzystania z urządzeń, budynków i budowli będących jego własnością, przeznaczonych do wspólnego korzystania przez członków i użytkowników działek oraz ich rodziny, 6) szerzenie zamiłowania do obcowania z pięknem natury, uprawy działek i pielęgnowania ogrodów przez samych członków i ich rodziny, 7) ochrona praw i interesów swych członków wobec innych podmiotów i osób trzecich, 8) ochrona środowiska przyrodniczego i upowszechnianie wiedzy ekologicznej, 9) kształtowanie zdrowego otoczenia człowieka oraz promocja zdrowego trybu życia.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej