Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Śląska Fundacja Rozwoju Rynku Nieruchomości

Śląska Fundacja Rozwoju Rynku Nieruchomości
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Gen. De Gaulle'a 67 lok. 2
Kod pocztowy
41-800
Miejscowość
Zabrze
Województwo
śląskie
Powiat
Zabrze
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000481338
REGON
24360979600000
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Podnoszenie świadomości społecznej z zakresu wiedzy z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami; 2. Likwidowanie barier społecznych w zakresie braku wiedzy na temat zarządzania i obrotu nieruchomościami; 3. Promocja idei wspólnej polityki architektonicznej w zakresie jednego obszaru (dzielnicy, miasta, regionu); 4. Podnoszenie świadomości społecznej z zakresu przyjaznej środowisku gospodarki energetycznej i alternatywnych źródeł zasilania ciepłem i energią elektryczną; 5. Propagowanie idei technologii domów pasywnych, energooszczędnych; 6. Podnoszenie świadomości społecznej obywateli, w szczególności w zakresie znaczenia inicjatyw społecznych na podstawowym poziomie samorządu terytorialnego miasta i gminy (rada dzielnicy, rada miasta); 7. Podnoszenie społecznej świadomości dziedzictwa kulturowego, w szczególności w zakresie wartości substancji mieszkaniowej i jej walorów architektonicznych; 8. Podnoszenie świadomości społecznej z zakresu zagadnień finansowych możliwości zakupu nieruchomości; 9. Podnoszenie świadomości społecznej z zakresu ustaw o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ładu przestrzennego, ochrony praw lokatorów, dodatków mieszkaniowych; 10. Szczegółowa pomoc w zrozumieniu zagadnień dotyczących rozliczeń i sprawozdań w zarządzaniu nieruchomościami; 11. Wymiana doświadczeń i rozwiązań z zakresu zarządzania nieruchomościami oraz aktywności społecznej mieszkańców z zagranicznymi samorządami i organizacjami pozarządowymi.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej