Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki Polskiej w Paryżu

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki Polskiej w Paryżu
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Rynek Starego Miasta 20
Kod pocztowy
00-272
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000480903
REGON
14712770300000
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

1) wspieranie wszelkich działań mających na celu ochronę i zachowanie polskiej spuścizny kulturowej przechowywanej w Bibliotece Polskiej w Paryżu/ Stowarzyszeniu Biblioteki Polskiej w Paryżu administrowanej przez Towarzystwo Historyczno-Literackie w Paryżu poprzez wspieranie i propagowanie jej zbiorów, przyczynianie się do ich należytego zabezpieczenia i stworzenia możliwości wszechstronnego wykorzystania dla potrzeb naukowych i społecznych, 2) poszerzanie wiedzy o zbiorach, w szczególności mających znaczenie dla historii Polski zgromadzonych i przechowywanych w Bibliotece Polskiej w Paryżu/ Stowarzyszeniu Biblioteki Polskiej w Paryżu administrowanej przez Towarzystwo Historyczno-Literackie w Paryżu, 3) kształtowanie świadomości potrzeby ochrony zbiorów będących częścią polskiego dziedzictwa kulturowego zgromadzonych i przechowywanych w Bibliotece Polskiej w Paryżu/ Stowarzyszeniu Biblioteki Polskiej w Paryżu administrowanej przez Towarzystwo Historyczno-Literackie w Paryżu.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
sztuki wizualne, wzornictwo
literatura, czasopisma
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej