Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Fundacja "Uśmiech Życia"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
607 428 731
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Ulica
Zawady 112B
Kod pocztowy
15-697
Miejscowość
Białystok
Województwo
podlaskie
Powiat
Białystok
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000477567
REGON
20080744600000
NIP
5423233429
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
100
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja została powołana w celu: 1. Działań na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym rehabilitacji, 2. Ochrony i promocji zdrowia, 3. Promocji i organizacji wolontariatu, 4. Udział w finansowaniu akcji integracyjnych mających na celu wspieranie osób niepełnosprawnych, 5. Organizowanie i finansowanie akcji dobroczynnych i charytatywnych, 6. Działań wspomagających rozwój, 7. Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym, 8. Wypoczynek dzieci i młodzieży.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Organizacja prowadzi działalność odpłatną.

1. Fundacja oferuje zajęcia z zakresu: Diagnozę i terapię pedagogiczną Diagnozę i terapię logopedyczną/ neurologopedyczną Terapię psychologiczną Diagnozę i terapię SI Kinezyterapię/ usprawnianie ruchowe/ masaż leczniczy Terapię ręki Zajęcia rewalidacyjne Zajęcia rozwijające myślenie twórcze i logiczne, usprawnianie technik pamięciowych Terapię Taktylną Zajęcia grupowe z Treningu Umiejętności Społecznych TUS Konsultacje i porady dla rodziców. 2. Fundacja oferuje specjalistyczną pomoc dzieciom i młodzieży z: Trudnościami w nauce (dysleksja, dysgrafia, dysortografia), Problemami z koncentracją, Zaburzeniami zachowania, Nadpobudliwością psychoruchową (ADHD), Zaburzeniami mowy i komunikacji językowej Niepełnosprawnością intelektualną i ruchową Stanami lękowymi, depresjami. 3. Fundacja oferuje także pomoc dorosłym z zakresu: Z zaburzeniami lękowymi, fobią, Po udarach mózgu, Narażonym na stres, Z afazją mowy, Z dysleksją, dysgrafią, dysortografią.

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
25249000050000450099251201
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej