Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Fundacja Zwalcz Nudę
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
501 104 087
Adres rejestrowy
Ulica
Kickiego 1
Kod pocztowy
04-373
Miejscowość
Warszawa-Praga-Południe
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Praga-Południe
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000473181
REGON
14691595300000
NIP
952-21-27-106
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Zwalcz Nudę zajmuje się przygotowywaniem dużych, społecznych wydarzeń, które mają na celu wspieranie aktywności sportowej i prorodzinnej oraz profilaktyki zdrowotnej dzieci, rodziców i nie tylko.
W 2013, 2014 i 2015 roku przygotowaliśmy I, II i III edycję Narodowego Dnia Sportu. Narodowy Dzień Sportu, to wydarzenie, które ma zebrać Polaków wokół sportu. Specjalne w nim miejsce mają dzieci, którym poświęcone są odpowiednie panele tego projektu.

W 2014 i 2015 roku zorganizowaliśmy projekt Aktywna Rodzina - Kapitan Warszawa zaprasza!, w którym w sumie wzięło udział ponad 20.000 warszawskich rodzin. W każdym roku była to seria 18 gier miejskich i pikników w 18 dzielnicach Warszawy podczas których Superbohaterzy prowadzą szkolenia dla nowych kadetów.

Od marca 2013 roku, zorganizowaliśmy wspólnie z Miastem Stołecznym Warszawa dwie edycje Warszawskich Dni Rodzinnych (WDR). Projekt był kontynuowany w następnych latach, a w 2015 r. rozszerzyliśmy go o inne miasta - Poznań i Trójmiasto. W wydarzeniu do tej pory w kolejnych edycjach wzięło udział ponad 50.000 rodzin, korzystając z kilku tysięcy przygotowanych bezpłatnych animacji.
W wydarzeniu co pół roku bierze udział coraz więcej rodzin i partnerów wydarzenia, tworząc wyjątkowe święto rodzinne w całym mieście.

Jesteśmy organizatorami gier miejskich o różnej tematyce.

Od kwietnia 2016 r. działa darmowy Klub dla Rodzin. Klub jest miejscem otwartym, z darmowymi wydarzeniami dla mieszkańców Pragi-Południe.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
12.09.2016
Tysiące nieodpłatnych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych i treningów oczekiwać będą na uczestników 4. edycji Narodowego Dnia Sportu, organizowanego przez Fundację Zwalcz Nudę oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Publicystyka
19.09.2018
Konsultacje z ekspertami, zumba w rytm muzyki Dj Wiki, masaże i multimedialna strefa sportowa dla dzieci. To tylko niektóre z atrakcji, z których można było skorzystać 15 września w dwóch specjalnych strefach MultiSport podczas pikniku sportowo-rodzinnego na błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie.
Reklama

Oddziały, koła, placówki

Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej