Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Akceptacja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transpłciowych

Akceptacja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transpłciowych
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
E-mail
Pokaż
E-mail
Pokaż
Telefon
603 125 257
Telefon
600 061 696
Adres rejestrowy
Ulica
Jarocińska 1 lok. 136
Kod pocztowy
04-171
Miejscowość
Warszawa-Praga-Południe
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ursynów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000452855
REGON
14713636900000
NIP
951-23-77-758
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2017
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Podejmujemy działania edukacyjne skierowane do ogółu społeczeństwa, wspieramy rodziny i przyjaciół osób LGBT w budowaniu pozytywnych relacji. Swoją otwartą postawą chcemy dać przykład innym. Inicjujemy i wspieramy działalność na rzecz równouprawnienia osób LGBT. Jesteśmy matkami, ojcami, braćmi, siostrami, kuzynami lub po prostu przyjaciółmi osób LGBT i pragniemy, aby byli oni traktowani z taką samą godnością jak my, osoby heteroseksualne. Dlatego wspieramy naszych bliskich i wszystkich tych, którzy starają się zrozumieć czym jest homoseksualizm, biseksualizm i transpłciowość. Podejmujemy działania edukacyjne skierowane do ogółu społeczeństwa, wspieramy rodziny i przyjaciół osób LGBT w budowaniu pozytywnych relacji. Swoją otwartą postawą chcemy dać przykład innym. Inicjujemy i wspieramy działalność na rzecz równouprawnienia osób LGBT. Prowadzimy grupy wsparcia dla rodziców osób LGBT w Warszawie. Aktywizować rodziców osób LGBT do wspólnego działania, aby mogli mówić otwarcie publicznie o swoich doświadczeniach, by powiększyli nasze grono, wstępowali w szeregi stowarzyszenia, a tym samym przyczyniali się do dobrostanu swojego i swoich nieheteronormatywnych dzieci. Planujemy takie działania, które pozwolą dotrzeć do kolejnych rodzin borykających się z brakiem akceptacji, wstydem i lękiem spowodowanym homofobią. Z Funduszy EOG wydaliśmy książkę pt. "Rodzice wyjdźcie z szafy!". Publikacja cieszy się dużym zainteresowaniem w środowiskach związanych ze społecznością LGBT. Książka jest rozsyłana za darmo do wszystkich zainteresowanych i jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
równouprawnienie kobiet i mężczyzn
Odbiorcy działań

Zarząd

Aneta Dekowska, prezeska Zarządu
Tamara Uliasz, wiceprezeska Zarządu
Grzegorz Beczek, członek Zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej