{!-- --} Stowarzyszenie Top500 Innovators - Profil - ngo.pl
Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Top500 Innovators

Stowarzyszenie Top500 Innovators
Kontakt
E-mail
Pokaż
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Koszykowa 80 lok. 3
Kod pocztowy
02-008
Miejscowość
Warszawa-Ochota
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ochota
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000457078
REGON
14665354200000
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Top 500 Innovators zostało powołane z inicjatywy Absolwentów Programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Top 500 Innovators: Science - Management - Commercialization.

Stowarzyszenie zostało powołane w celu stworzenia interdyscyplinarnej platformy współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przedstawicieli centrów transferu technologii w Polsce, wykorzystując doświadczenie zdobyte na najlepszych uczelniach na świecie, m.in. w Stanford University czy University of California, Berkeley. Działalność Stowarzyszenia obejmuje promocję postaw innowacyjnych, przedsiębiorczości akademickiej, propagowanie idei współpracy nauki i biznesu oraz komercjalizacji badań naukowych.

WIZJA:
Lider opinii i dobrych praktyk w obszarze współpracy nauki i biznesu.

MISJA:

 • Jesteśmy interdyscyplinarną społecznością profesjonalistów, łączącą środowisko naukowe, akademickie i biznesowe.
 • Naszą pracą wpływamy na otaczającą nas rzeczywistość i wspólnie zmieniamy Polskę.
 • Jako lider opinii działamy na rzecz ludzi i instytucji związanych z nauką oraz transferem technologii.
 • Wewnętrznie jesteśmy silnym, sprawnie działającym i dynamicznie rozwijającym sie stowarzyszeniem profesjonalistów, które ma istotny i pozytywny wpływ na rozwój karier jego członków.
 • Zewnętrznie chcemy, aby wzorce promowane przez członków Stowarzyszenia stawały się dobrymi praktykami. Chcemy wspierać współpracę nauki z biznesem.
 • Pracujemy razem w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania. Dzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą. Kierujemy się wspólnymi wartościami i zarażamy pasją innych.

WARTOŚCI:
Podstawą naszej działalności są ludzie, a najważniejszymi wartościami i zasadami działania naszego Stowarzyszenia są: profesjonalizm, otwartość na potrzeby i poglądy innych, szacunek oraz uczciwość.

 1. Profesjonalizm
  Działamy z zachowaniem norm etycznych i kulturowych, z pełną odpowiedzialnością za organizację. Dotrzymujemy słowa i terminów. Nie wybieramy łatwych rozwiązań - tylko słuszne. Nasza praca oznacza zaangażowanie - nie ignorujemy istotnych spraw w obszarze działań Stowarzyszenia. Jesteśmy przykładem najwyższych standardów w realizowanych przez nas działaniach.
 2. Otwarcie na współpracę i nowe idee
  Dbamy o integrację i wewnętrzną spójność w Stowarzyszeniu. Działamy nieszablonowo. Jesteśmy grupą różnorodnych osób, jednakże w ramach Stowarzyszenia działamy jak jeden zespół. Różnice pomiędzy nami są naszą siłą.
 3. Szacunek
  Poświęcamy czas na zrozumienie spraw z innej niż nasza perspektywy. Jesteśmy otwarci na opinie innych. Dbamy o skuteczną komunikację, pielęgnujemy relacje i ich trwałość - dzięki temu budujemy współpracę opartą na zaufaniu.
 4. Uczciwość
  Kierujemy się dobrymi intencjami. Nasze działania są jasne i przejrzyste. Dążymy do sytuacji "win-win". Jesteśmy ze sobą szczerzy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
wspomaganie rozwoju techniki, wynalazczości, innowacyjności
badania naukowe
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej