Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja "Superfundacja"
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
731 670 261
Adres rejestrowy
Ulica
Rudzka 13c
Kod pocztowy
44-200
Miejscowość
Rybnik
Województwo
śląskie
Powiat
Rybnik
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000458379
REGON
24326100500000
NIP
6423187196
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2019
Ludzie
Liczba członków
10
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Przekaż nam 1% podatku

Wspierając Superfundację wspierasz naszych Superbohaterów

Fundacja Superfundacja jest organizacją pożytku publicznego z Rybnika, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz wspiera aktywnych w każdym wieku. Prowadzi rehabilitacje w wodzie dla osób z różnymi niepełnosprawnościami, w tym ze sprzężonymi.

Wspiera osoby w wieku 60+, pozyskuje środki na działania senioralne, prowadzi Klub Senior+ Północ w Rybniku oraz Senior+ Bełsznica w Gminie Gorzyce.

W 2020 roku Superfundacja rusza z szeroko zakrojoną akcją zbiórki 1% podatku na rzecz rehabilitacji swoich podopiecznych. Wspieramy Superbohaterów, czyli osoby, które codziennie przezwyciężają rozmaite trudności. Jaka jest Twoja super moc? To Twój 1%.

Naszą misją jest dążenie do jak najpełniejszego rozwoju osobistego każdego Superbohatera. Począwszy od diagnozy potrzeb, rozpoznania mocnych stron, wytyczenia celów, promowania każdego Waszego sukcesu. Naszym celem jest wspólne i twórcze wypracowanie takich narzędzi, które w sposób kompleksowy wspierałyby każdą osobę, która zwróci się do naszej Fundacji.

Animujemy środowisko lokalne, prowadzimy zajęcia socjoterapeutyczne i arteterapeutyczne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wspierając Superfundację wspierasz naszych Superbohaterów.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Organizacja nie prowadzi działalności odpłatnej.

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej