Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Razem Łatwiej
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
537 781 143
Adres rejestrowy
Ulica
Aleja Jana Pawła II 3 lok. 11
Kod pocztowy
62-030
Miejscowość
Luboń
Województwo
wielkopolskie
Powiat
poznański
Gmina
Luboń
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000458348
REGON
30241358200000
NIP
781-18-84-829
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2017
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Razem Łatwiej powstała z myślą o chorych dzieciach, które mają szanse na normalne, szczęśliwe życie, lecz nie zawsze mają warunki by to osiągnąć. Każdy z nas doskonale wie, ze największą przeszkodą są finanse.

Dla każdego rodzica największym dramatem w życiu jest choroba dziecka, szczególnie ta którą można wyleczyć lub ograniczyć jej rozwój ale nie ma na to wystarczających środków finansowych. Myśl, że dziecku można pomóc, lecz nie stać nas na to sprawia, że rodzice często obwiniają siebie o chorobę dziecka, a psychiczny dyskomfort wpływa na funkcjonowanie rodziny. Dlatego właśnie powstała nasza Fundacja. Staramy się pomóc każdemu kto do nas trafi i poprosi o pomoc. Nie pozostajemy obojętni na żadne prośby. Informacje otrzymywane od rodziców są weryfikowane, a następnie są rozpatrywane według ustalonych kryteriów. Pieniądze przeznaczane są na zabiegi, operacje, terapie i rehabilitacje. Razem ratujemy zdrowie i życie dzieci, które bez naszej pomocy nie mają szans na wyzdrowienie.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej