Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Stowarzyszenie CISIR
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
32 753 99 52
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
od pon. do pt. w godz. 8.00 - 16.00
Ulica
Kadłubek 21
Kod pocztowy
32-500
Miejscowość
Chrzanów
Województwo
małopolskie
Powiat
chrzanowski
Gmina
Chrzanów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000419012
REGON
12257091200000
NIP
6282258705
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie "Centrum Integracji Społecznej i Rehabilitacji" jest organizacją pozarządową powstałą w maju 2012r. działającą w Chrzanowie w województwie małopolskim. Jednym z podstawowych celów zapisanych w naszym statucie jest pomoc osobom niepełnosprawnym. Nie ograniczamy się jednak do pomocy dla osób z dysfunkcjami, dlatego nasza działalność skierowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu chrzanowskiego. W naszych szeregach znajdują się osoby niepełnosprawne, dzięki czemu tak doskonale potrafimy zrozumieć trudy i problemy życia codziennego. Ponadto prowadząc działalność odpłatnego pożytku publicznego posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę masaży i rehabilitacji.

Oferujemy rehabilitację: pooperacyjną, ortopedyczną, neurologiczną, sportową, metodą PNF, usprawnienia pourazowe, konsultacje zdrowotne.

Masaże: relaksacyjny, całego ciała, bańką chińską, wspomagający odchudzanie, kosmetyczny twarzy oraz okolic dekoltu, sportowy, drenaż limfatyczny, tkanek głębokich, konsultacje zdrowotne.

Oferujemy również bezpłatne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa spadkowego.

Zajmujemy się również pomocą psychospołeczną: terapia indywidualna, terapia małżeńska i par, rozwiązywanie problemów decyzyjnych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rehabilitacja, terapia
usługi medyczne
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej