Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja "Kultura Nie Boli"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
790 606 875
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
siedziba fundacji mieści się w Big Book Cafe
Ulica
Dąbrowskiego Jarosława 81 lok. 55
Kod pocztowy
02-503
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000437224
REGON
14635993700000
NIP
521-36-39-154
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy odważni, niepokorni i kreatywni. Nie ograniczamy wyobraźni, nie stawiamy sobie granic, dajemy się ponosić fantazji. Wierzymy, że czytanie uskrzydla, a literatura jest przepustką do pełniejszego życia. Kochamy książki i wiemy jak zarażać tą pasją innych.

Naszym celem jest rozwój edukacji literackiej. Prezentujemy nowe, aktualne zjawiska i formy twórczości artystycznej adekwatne do dynamicznie zmieniającego się otoczenia kultury. Wspieramy aktywność czytelniczą we wszystkich jej formach i przejawach.

Realizujemy projekty charakterystyczne i unikalne, które wykraczają poza strony książek – multimedialne spektakle, literackie koncerty, słuchowiska i maratony czytelnicze. Organizujemy wydarzenia, które dają szansę kontaktu i dyskusji z niezwykłymi ludźmi – panele, warsztaty, gry i spotkania z udziałem literackich gwiazd, a nawet kolacyjny klub dyskusyjny.

Od 2013 roku tworzymy niezależny, barwny i przyciągający festiwal literacki z autorskim programem. Big Book Festival, nazywany literackim Open’erem to jedyne tak barwne wydarzenie, które dowodzi, że czytanie jest modne, a książki mogą być ekscytującym i inspirującym sposobem spędzania czasu.

Fundacja została założona przez Annę Król i Paulinę Wilk w 2012 r.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
literatura, czasopisma
Odbiorcy działań
Reklama

Oddziały, koła, placówki

Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej