Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie "Young Economic Scientists" w likwidacji

Stowarzyszenie "Young Economic Scientists" w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Jagienki 3 lok. 6
Kod pocztowy
92-439
Miejscowość
Łódź
Województwo
łódzkie
Powiat
Łódź
Gmina
Łódź
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000422633
REGON
10142301800000
NIP
725-20-60-755
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem stowarzyszenia było:

1. Kształtowanie i upowszechnianie wiedzy ekonomicznej oraz wyjaśnianie zjawisk społeczno-gospodarczych wśród swoich członków i w społeczeństwie. 2. Współtworzenie warunków rozwoju nauk społeczno-ekonomicznych i prezentowanie ich dorobku. 3. Inspirowanie i współpraca w tworzeniu projektów naukowo-badawczych. 4. Integrowanie i tworzenie możliwości wymiany poglądów przedstawicieli środowisk akademickich, sfery biznesu i władz państwowych, związanych z tematyką ekonomiczną. 5. Działalność edukacyjna i oświatowo-wychowawcza promująca dobre praktyki w działalności gospodarczej i popierająca utalentowanych licealistów, studentów, absolwentów i doktorantów zajmujących się problematyką ekonomiczną. 6. Inspirowanie, rozwijanie i popieranie zainteresowań naukowych oraz podnoszenie kwalifikacji członków stowarzyszenia. 7. Działania na rzecz podnoszenia jakości standardów kształcenia w wyższych uczelniach w Polsce. 8. Inicjowanie i wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności, przyczyniającej się do zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i otoczenia środowiska w skali regionu i kraju.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej