Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Stowarzyszenie Klub Motocyklowy Łabędź
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Topolowa 34b
Kod pocztowy
64-360
Miejscowość
Zbąszyń
Województwo
wielkopolskie
Powiat
nowotomyski
Gmina
Zbąszyń
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000422428
REGON
30215777100000
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Promowanie i upowszechnianie ruchu motocyklowego i idei motocyklizmu. 2. Upowszechnianie turystyki motocyklowej i sportu motorowego. 3. Realizacja zadań mających na celu ochronę dziedzictwa społecznego i kulturowego, w tym szczególnie związanego z historią motoryzacji i motocyklami zabytkowymi. 4. Realizacja działań na rzecz bezpieczeństwa i kultury w ruchu drogowym. 5. Realizacja działań zmierzających do poprawy wizerunku motocyklistów w społeczeństwie i poszanowania motocyklistów jako uczestników ruchu drogowego. 6. Propagowanie wiedzy i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych. 7. Wspieranie działań mających na celu kultywowanie patriotyzmu oraz poszanowania wartości obywatelskich i narodowych. 8. Podejmowanie działań na rzecz edukacji młodzieży i dorosłych. 9. Podejmowanie działań na rzecz rozwoju turystki, sportu i kultury fizycznej. 10. Podejmowanie działań na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami. 11. Realizacja działań w sferach charytatywnej i dobroczynnej. 12. Ochrona interesów społeczności lokalnej oraz swoich członków w ramach obowiązującego porządku prawnego. 13. Uczestniczenie w programach pomocowych Unii Europejskiej, oraz programach innych organizacji i instytucji. 14. Wspieranie działań gmin zrzeszonych w regionie Kozła na rzecz promocji regionów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej