Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja "Bliżej Siebie"
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Rynek Wielki 18
Kod pocztowy
26-500
Miejscowość
Szydłowiec
Województwo
mazowieckie
Powiat
szydłowiecki
Gmina
Szydłowiec
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000431067
REGON
14627182300000
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

a) tworzenie systemów wsparcia psychologicznego i społecznego dla osób z chorobą nowotworową i bliskich, którzy towarzyszą im w chorobie i zdrowieniu oraz osób dotkniętych utratą bliskich, b) inicjowanie, propagowanie i popieranie wszelkich inicjatyw związanych z upowszechnianiem profilaktyki zdrowotnej, c) wspieranie i organizowanie wolontariatu, d) angażowanie do realizacji lub promocji statutowych celów fundacji osób znanych, przedstawicieli mediów i środowisk twórczych, e) propagowanie założeń i celów fundacji na wiele sposobów dla pozyskania donatorów, zapisów, spadków, darowizn, na realizację celów statutowych w dążeniu do tego, aby proponowana pomoc była bezpłatna dla potrzebujących.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej