Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Fundacja Tesco
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000418218
REGON
12254986900000
NIP
6762455179
Rok powstania
2012
Rok zakończenia działalności
2022
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Tesco powstała z inicjatywy Tesco Polska w 2012 roku w ramach strategii zaangażowania społecznego i długofalowych działań charytatywnych realizowanych przez firmę Tesco.

Fundacja była organizacją dobroczynną, celem jej działania było wspieranie wartościowych inicjatyw i projektów społecznych, których beneficjentami były dzieci i młodzież oraz promocja idei integracji i zaangażowana na rzecz wspólnego dobra społeczności lokalnych.

W ciągu swojej działalności Fundacja wypracowała i zrealizowała kilkanaście programów związanych z pomocą społeczną, edukacją i ochroną zdrowia.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
20.06.2017
Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium: Jak napisać dobry projekt? Dowiedz się najważniejszych rzeczy o programie grantowym „Decydujesz, pomagamy” i złóż wniosek z sukcesem.
Publicystyka
04.09.2018
W sobotę, 1 września na krakowskich Błoniach 3500 osób wystartowało w 7. Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco. Jego celem było zebranie środków na zakup pierwszego w Polsce nerkoserca, które ma pomagać noworodkom cierpiącym na niewydolność nerek lub serca. Bieg zakończył się pełnym sukcesem - dzięki zaangażowaniu uczestników i partnerów udało się zebrać na ten cel 220 000 zł.
Publicystyka
20.04.2017
W Krakowie będą wychowywać dzieciaki poprzez sztukę – powstaje pierwsza w Małopolsce środowiskowa placówka arteterapii. Z okazji swoich 5. urodzin Fundacja Tesco Dzieciom podaruje prezent krakowskim dzieciom. Dzięki wsparciu finansowemu w wysokości 20 tys. złotych dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie powstanie nowe Ognisko Artystyczne „Pracownia Hołubiec” dla dzieci i młodzieży.
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej