Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Specjalna Strefa Ekologiczna"

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Specjalna Strefa Ekologiczna"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
669 330 404
Adres rejestrowy
Ulica
Szymanowskiego 2
Kod pocztowy
39-300
Miejscowość
Mielec
Województwo
podkarpackie
Powiat
mielecki
Gmina
Mielec
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000415622
REGON
18083222900000
NIP
817-21-72-493
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
18
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Specjalna Strefa Ekologiczna" zostało zarejestrowane wiosną 2012 roku w Mielcu. Powstało dzięki inicjatywie kilkunastu osób, które za wspólny cel obrały sobie aktywne działania prowadzące do budzenia postaw obywatelskich związanych z ekologią i ochroną środowiska, zwiększenia świadomości ekologicznej społeczności lokalnych, informowanie mieszkańców o stanie środowiska naturalnego i zagrożeniach wynikających z jego zanieczyszczania przez przemysł. Chcemy promować ekologię przez działalność informacyjną jak i rozmaite wydarzenia i warsztaty edukacyjne. Prowadzimy działania zmierzające również do pozyskiwania i propagowania informacji o obecnym stanie środowiska w Mielcu oraz jego okolicach, prowadzimy lobbing na rzecz ochrony środowiska w urzędach administracji samorządowej oraz wśród lokalnych polityków, by aktywnie zmieniać stan środowiska w naszym mieście, regionie i państwie.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej