Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Spacerowa 7
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
697 663 679
Adres rejestrowy
Ulica
Spacerowa 7 lok. 1
Kod pocztowy
57-540
Miejscowość
Lądek-Zdrój
Województwo
dolnośląskie
Powiat
kłodzki
Gmina
Lądek-Zdrój
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000410660
REGON
02182402900000
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misją Fundacji Spacerowa 7 jest działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz popularyzowanie idei zrównoważonego rozwoju w wymiarze lokalnym i regionalnym. Fundacja stawia sobie również za cel upowszechnianie przejrzystości w życiu publicznym, społecznej kontroli nad instytucjami zaufania publicznego, propagowanie postaw obywatelskiej aktywności i kształtowanie tożsamości regionalnej i lokalnej.
Cele te są realizowane przez programy badawcze, szkoleniowe, informacyjne służące upowszechnianiu wiedzy na temat zjawisk społecznych, ekonomicznych i politycznych, jak również przez spotkania i organizację wydarzeń o charakterze edukacyjnym, informacyjnym, promocyjnym.

Siedzibą Fundacji jest uzdrowisko Lądek – Zdrój, którego przyszłość szczególnie nas interesuje, stąd większość z działań osadzonych jest właśnie w Lądku.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej