Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Stowarzyszenie Związek Hodowców Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego

Stowarzyszenie Związek Hodowców Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
515 139 117
Adres rejestrowy
Ulica
Myśliwska 10
Kod pocztowy
05-340
Miejscowość
Kołbiel
Województwo
mazowieckie
Powiat
otwocki
Gmina
Kołbiel
Adres kontaktowy
Ulica
Gromin 4
Kod pocztowy
06-100
Miejscowość
Pułtusk
Województwo
mazowieckie
Powiat
pułtuski
Gmina
Pułtusk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000409324
REGON
14597205000000
NIP
5322043265
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Witamy!

Jesteśmy grupą hodowców, która zajmuje się hodowlą królików rasowych i drobiu ozdobnego. Wszystko zaczęło się na początku 2011 r. Kilka osób wyraziło chęć założenia nowego związku, zrzeszającego miłośników królików oraz drobiu ozdobnego. Po wielu rozmowach oraz staraniach, udało nam się w dniu 26.03.2011 r. zarejestrować zwykły związek w Starostwie Powiatowym w Otwocku. Po siedmiu miesiącach istnienia zwykłego związku, postanowiliśmy w dniu 16.10.2011 r. powołać komitet założycielski, który składał się z siedemnastu osób. Wybraliśmy zarząd Związku, Komisję Rewizyjną oraz Sąd Koleżeński. Dzięki temu spełniliśmy wymagania do złożenia dokumentów w KRS.

Oficjalnie staliśmy się Stowarzyszeniem pod nazwą „Związek Hodowców Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego” w dniu 25.01.2012 r. i zostaliśmy wpisani do Krajowego Rejestru Sądowego pod numer KRS: 0000409324. W dniu 14.06.2014 r. zostaliśmy przyjęci w struktury PZHGRIDI i nadano nam numer ewidencyjny PW 83. Dzięki przynależności do Polskiego Związku, możemy między innymi tatuować króliki literami "PL". Jest to międzynarodowy kod Polski (zgodny z normą ISO 3166-1 alfa-2) reprezentowanej w Europejskiej Federacji (EE) przez PZHGRIDI. Cały czas powiększa się nasza lista członków, dzięki temu możemy się rozwijać. Chcemy w najbliższym czasie zorganizować wystawę zwierząt, mamy nadzieję, że w taki sposób powiększymy grono hodowców, oraz zaprezentujemy innym nasze zwierzęta.

Przede wszystkim służymy pomocą dla nowych hodowców, pomożemy wam rozpocząć swoją pierwszą hodowlę.

Warto wstąpić w nasze szeregi, ponieważ dotychczas razem braliśmy udział w różnych pokazach i wydarzeniach, oraz organizujemy wspólne wyjazdy na wystawy do Czech i Niemiec, a także bezpośrednio do hodowców w kraju i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, oraz do odwiedzania naszej strony. Staramy się cały czas urozmaicać nasze materiały.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań

Zarząd

Tomasz Ozimin, Prezes Zarządu
Waldemar Sobczyński, Skarbnik
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej